جهت دریافت مجوز قشموندان برای بازگشت؛

سامانه كیا در قشم رونمایی گردید


سامانه كیا در قشم رونمایی گردید به گزارش فاما كیش سامانه كیا ویژه دریافت مجوز قشموندان برای بازگشت به این جزیره در جهت طرح ملی فاصله گذاری اجتماعی رونمایی گردید.به گزارش فاما كیش به نقل از مهر، مرتضی شیخ زاده بامداد جمعه در جمع خبرنگاران از رونمایی سامانه «كیا» ویژه دریافت مجوز قشموندان برای بازگشت به این جزیره در جهت طرح ملی فاصله گذاری اجتماعی اطلاع داد.
شیخ زاده اضافه كرد: این سامانه ثمره تلاش بی وقفه یك هفته ای واحد فناوری سازمان منطقه آزاد قشم به دنبال دستور ویژه مدیرعامل است.
وی خاطرنشان كرد: هر قشموندی كه قصد بازگشت به جزیره را دارد باید نسبت به ثبت نام در سامانه «كیا» به نشانی « http: //qea.qeshm.ir» و دریافت مجور ورود اقدام نماید.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قشم افزود: بعد از ثبت نام، فرد به مدت ۶ روز مهلت دارد در زمان مقرر به ورودی مد نظر خود رجوع كند.
شیخ زاده افزود: در صورت ورود خودرویی قشموندان به جزیره، اطلاعات همراهان وی هم در ورودی ثبت خواهد شد.
وی بیان داشت: كلیه اطلاعات افراد ورودی در اختیار شبكه بهداشت و هم نیروهای انتظامی و بسیج قرار خواهد گرفت تا علاوه بر نظارت بر خود مراقبتی آنان با در خانه ماندن یك هفته ای، در صورت ابتلای به كووید -۱۹ بتوان به راحتی جمعیت مشكوك را هم شناسایی و اقدام نمود.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قشم اظهار نمود: اطلاعات كلیه قشموندان خارج شده از جزیره در این سازمان موجود بوده و پیامك اطلاع رسانی برای ثبت نام و بازگشت آنان از امشب برایشان ارسال خواهد شد.
شیخ زاده تصریح كرد: سازمان منطقه آزاد قشم از راه دبیرخانه مناطق آزاد آمادگی خویش را برای همكاری با سایر مناطق آزاد و نقاط كشور برای پیاده سازی این سامانه اعلام نموده است.

1399/01/09
18:49:18
5.0 / 5
3721
تگهای خبر: دریا , سازمان , فناوری , قشم
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش