لوازم آسانسور


لوازم آسانسور فاما كیش: فروش قطعات آسانسور یا از طریق فروشگاه آسانسور و یا از طریق شركت مونتاژ كار آسانسور انجام می شود.


برای خرید آسانسور باید شما به چند نکته از قطعات آسانسور توجه کنید فروش قطعات آسانسور  یا از طریق فروشگاه آسانسور و یا از طریق شرکت مونتاژ کار آسانسور انجام می شود.

شما می توانید لیستی از قطعات اسانسور به همراه مارک و عداد آن از شرکت نصب کننده آسانسور دربافت کنید و به وسلیه آن خرید کنید. اگر سوال برای شما ایجاد می شود که چرا اینکار را انجام دهیم و این کارها به عهده شرکت نصب کننده چرا قرار نمی دیم؟

قیمت تمام شده آسانسور در هر حالت برای شما متفاوت خواهد بود. در واقع زمانی که لیست قطعات را دریافت می کنید و طبق لیست قطعات آسانسور آن را خرید می کنید، قطعا برای شما به صرفه تر انجام می شود، ولی بعضی از کار فرما ها نه وقت آنرا دارند نه برایشان درصد تفاوت قیمت اهمیتی دارد. در این مواقع شرکت های نصب و مونتاژ آسانسور وظیفه خرید لوازم آسانسور را به عهده می گیرند.

فروش قطعات آسانسور

به طور مثال شرکت به شما لیستی از خرید ریل اسانسور به شما داده 7 جفت ریل چین 24 جفت براکت نبشی و 48 جفت لقمه و به  تناسب پیچ و مهره شما به وسیله این لیست می توانید از فروشگاه آسانسور قیمت و استعلام لازم را بگیرید.

یا در دستور کار خرید موتور آسانسور اگر باشد شرکت به شما گفته است یا موتور آسانسور بهران و یا موتور الکو یا موتور جم ایتالیا خرید بکنید، شما با داشتن اطلاعات توان موتور و دو سرعته و یا تک سرعته بودن درخواست استعلام های لازم برای خرید موتور آسانسور را انجام بدهید.

هم چنین تابلو فرمان آسانسور این هم باید موارد توان درایو تعداد توقف نوع درب کاربری آسانسور را بدانید تا بتوانیم خرید آن را  انجام بدهیم و در مورد مارک تابلو فرمان باید نظر شرکت نصب حتما مد نظر گرفته شود.

 

1399/01/22
15:20:39
5.0 / 5
3557
تگهای خبر: رپورتاژ , تخصص , فروش , محصولات
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش