معاون پشتیبانی آموزش و پرورش هرمزگان:

آموزش و پرورش هرمزگان سرباز معلم جذب می كند


آموزش و پرورش هرمزگان سرباز معلم جذب می كند به گزارش فاما كیش معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش هرمزگان اظهار داشت: برای پوشش كلاس های درس سال تحصیلی آینده، 183 سرباز معلم با مدرك لیسانس و فوق لیسانس به مدت دوسال جذب آموزش و پرورش می شوندبه گزارش فاما کیش به نقل از مهر، مرتضی رئیسی حسنلنگی با اعلان اینکه آموزش و پرورش هرمزگان در امتداد جبران کمبود معلم، مبادرت به فراخوان جذب سرباز معلم کرده است، اظهار داشت: این سرباز معلمان باتوجه به نیاز مناطق مختلف آموزش و پرورش استان بجز مناطق بندرعباس، کیش، هرمز و ابوموسی به مدت دو سال تمام مشغول به تدریس می شوند.
وی اضافه کرد: جذب سرباز معلم برمبنای رشته های مورد نیاز در هر شهرستان و برمبنای تعداد سهمیه به مناطق مختلف آموزش و پرورش استان اعلام شده است.
رئیسی حسنلنگی افزود: افرادی که دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس در رشته های مورد نیاز هر شهرستان می باشند می توانند با مراجعه به امور اداری مناطق آموزش و پرورش و تکمیل پرونده، نسبت به اعلام آمادگی خود برای سرباز معلمی اقدام نمایند.
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان هرمزگان اظهار داشت: از بین متقاضیان واجد شرایط ۱۸۳ نفر در استان هرمزگان که دارای بالاترین امتیاز باشند به مدت دو سال تمام در مدارس صلاح دید آموزش و پرورش مشغول به تدریس می شوند.
رئیسی حسنلنگی افزود: افرادی که دارای دفترچه اعزام به خدمت در تاریخ یکم تیر، یکم مرداد و یکم شهریور و بدون مهر غیبت هستند می توانند از تاریخ ۱۰ الی ۱۵ اردیبهشت مبادرت به ثبت نام کنند.
این مسئول اظهار داشت: افراد متقاضی لازم است حتما سایر شرایط سرباز معلمان را به هنگام ثبت نام مطالعه نمایند و از شرایط کاری سرباز معلمان آگاهی کافی را کسب کنند.


منبع:

1399/02/11
21:06:45
5.0 / 5
2754
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش