مدیركل آموزش و پرورش هرمزگان:

همه مدارس هرمزگان به اینترنت تجهیز می شوند


همه مدارس هرمزگان به اینترنت تجهیز می شوند فاما كیش: مدیركل آموزش و پرورش هرمزگان از خرید دوهزار مودم اینترنت، كامپیوتر و دیگر ملزومات مورد نیاز، برای اینترنت داركردن همه مدارس روستائی هرمزگان امسال آگاهی داد.به گزارش فاما کیش به نقل از مهر، موسی دادی زاده سرخائی در جمع کارکنان آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس اظهار داشت: در سال قبل مشکل ۲۳۵ مدرسه استان هرمزگان در مسائل آب و برق حل شد و دارای امتیاز آب و برق شدند و پیگیر وصل انشعاب آب ۴۲ مدرسه و برق دار کردن ۶۴ مدرسه دیگر امسال هستیم.
وی اضافه کرد: اولویت کاری سال جدید آموزش و پرورش هرمزگان اینترنت دار کردن همه مدارس روستایی استان است که خدمات اینترنت از اپراتورهای مختلف در آنجا ارائه می شود.
دادی زاده اشاره کرد: دوهزار مودم اینترنت، کامپیوتر و دیگر ملزومات مورد نیاز، برای اینترنت دار کردن همه مدارس روستایی هرمزگان مورد نیاز است که به دنبال تحقق این هدف باید کوشش کرد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان افزود: باتوجه به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، باید از فضای مجازی و اینترنت به نحو مطلوبی در امتداد تدریس و رسیدن به اهداف آموزشی و پرورشی بهره جست پس نیاز است بستر لازم برای عملیاتی شدن این مهم آماده شود.
دبیر شورای آموزش و پرورش استان هرمزگان به برنامه شبکه آموزش دانش آموزی (شاد) اشاره نمود و اضافه کرد: همه مدیران و معلمان که هم اکنون دسترسی به اینترنت دارند باید در این سامانه شاد ثبت نام شوند و بستر سازی جهت استفاده بهینه از این ظرفیت به وجود آمده را فراهم سازند.
دادی زاده با اعلان اینکه درآمد آموزش و پرورش استان هرمزگان نسبت به سال قبل از محل اجاره اماکن تملکی، شهرداری ها و غیره، افزایش ۳۷۰ درصدی داشته است، اظهار داشت: درآمدزایی در آموزش و پرورش باید به صورت جدی دنبال شود تا خیلی از مشکلات حوزه های پرورشی، آموزشی و تجهیزاتی مدارس برطرف گردد.


منبع:

1399/02/23
23:30:30
5.0 / 5
3109
تگهای خبر: آب , اجاره , اینترنت , بندرعباس
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش