استاندار هرمزگان عنوان كرد:

هشت هزار واحد مسكونی در هرمزگان راه اندازی می شود


هشت هزار واحد مسكونی در هرمزگان راه اندازی می شود به گزارش فاما كیش استاندار هرمزگان از ساخت هشت هزار واحد مسكونی در فاز نخست اجرای طرح اقدام ملی ساخت مسكن در هرمزگان اطلاع داد.به گزارش فاما کیش به نقل از مهر، فریدون همتی در نشست پیگیری اجرای طرح اقدام ملی ساخت مسکن در هرمزگان که با حضور برخی از مسؤلان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برگزار شد، عنوان کرد: در فاز نخست اجرای این طرح، هشت هزار واحد مسکونی در هرمزگان ایجاد می شود.
وی افزود: از این تعداد، هزار واحد مسکونی توسط هلدینگ مسکن ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در بندرعباس راه اندازی خواهد شد.
استاندار هرمزگان اضافه کرد: راه اندازی این هزار واحد مسکونی با اختصاص زمین در شهرک پیامبر اعظم (ص) بندرعباس و با طراحی جدید بر اساس الگوی محله محور انجام می شود.
همتی با اشاره به پیگیری تکمیل واحدهای نیمه تمام مسکن مهر در جزیره هرمز، خاطرنشان کرد: برای تکمیل این واحدهای مسکونی مقرر شد، مشاور ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در جزیره هرمز با هماهنگی بنیاد مسکن، اداره کل راه و شهرسازی و بخشداری، سریعاً اطلاعات دقیق مربوط به پروژه مسکن مهر در جزیره هرمز را احصا و پیگیری تکمیل این واحدهای مسکونی صورت گیرد.
وی اظهار داشت: تسریع در تکمیل واحدهای مسکن مهر در جزیره هرمز در گروی همکاری افراد مالک است که زمین تحویل گرفته و وام هم دریافت کرده اند.
استاندار هرمزگان تصریح کرد: اقدامات خوبی در حوزه تکمیل مسکن مهر در شهر بندرعباس و دیگر شهرستان های استان در حال اجراست که تا آخر سال جاری به نتیجه می رسد.
همتی همینطور از پیگیری تأمین مسکن برای افراد فاقد مسکن در جزیره هرمز اطلاع داد و بیان داشت: با انجام مطالعات در جزیره هرمز، بزودی فراخوان ثبت نام برای افراد فاقد مسکن در جزیره هرمز اعلام می شود تا در چارچوب طرح اقدام ملی ساخت مسکن برای آنها مسکن ساخته شود.
وی افزود: در این طرح افراد متقاضی باید ۳۰ درصد بعنوان آورده اولیه داشته باشند و مابقی هزینه ساخت از محل تسهیلات ارزان قیمت پرداخت می شود و حمایت های لازم را خواهیم داشت تا این طرح در آینده نزدیک در جزیره هرمز به نتیجه برسد.


منبع:

1399/03/20
14:38:35
5.0 / 5
3141
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش