در قالب دو كتاب منتشر شد

مرغ غریب عشق و پشت صحنه یك رویا


مرغ غریب عشق و پشت صحنه یك رویا به گزارش فاما كیش «مرغ غریب عشق» نوشته نصرالله قادری و «پشت صحنه یك رویا» از مریم بصیری اخیرا راهی بازار شده اند.


به گزارش فاما کیش به نقل از ایسنا، «مرغ غریب عشق» نوشته نصرالله قادری در ۲۹۸ صفحه با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و قیمت ۳۵هزار تومان در انتشارات سروش انتشار یافته است.
در نوشته پشت جلد کتاب می خوانیم: ابتدای این دالان که ایستاده ام، انتهایش غرق نور است. من همیشه هول می کنم، سکوت می کنم؛ بعضی ها بلندبلند حرف می زنند، اما من همیشه ساکت می مانم، حالا هم هول کرده ام، اما نمی توانم سکوت کنم. من مثل هیچ کس نیستم. اصلا همیشه از این که کسی باشم و دیده شوم، ترسیده ام. اصلا یک شمع کم سو در صلات ظهر مجنون و در مقابل خورشید کیست؟ چیست؟ اصلا مگر دیده می شود؟ یا دلش می خواهد که دیده شود؟ فقط به این دل خوش است که در تلالوی نور خورشید هست. همین. بعد می کوشد که پرتوی از آن خورشید شود. اصلا برای همین است که آن قدر گریه می کند که آب می شود. آب که شد، تنش می میرد. اما نخ جانش که میان تنش بود به پرتوی از آن نور خیره کننده گره می خورد. مثل یک ذره غبار در دل آن نور هست و نیست. کمی نور می شود. بعد، نخ هم نور می شود.


همینطور «پشت صحنه یک رویا» نوشته مریم بصیری در ۲۲۸ صفحه با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و بهای ۲۷ هزار تومان در نشر مورد اشاره عرضه شده است.
در پشت جلد کتاب نوشته شده است: خمیازه اش را قورت داد و به طرف کتاب ها چرخید. به ردیف قفسه هایی که دورتادور اتاق ایستاده بودند، نگاه کرد. دلش می خواست چندتا از کتاب ها را بریزد روی زمین و همه شان را ورق بزند شاید چیزی را که می خواست پیدا کند.
-چرا اینجا یه کتاب درباره ملیکا نداری؟ چرا یه کتاب قدیمی نیست که بتونم یه کم بیشتر سر از کار ملیکا دربیارم؟ یه آدمی که همه کارهاش دور از ذهنه، نمی شه باورش کرد، نمی شه بازی ش کرد. اصلا همه ش تقصیر محرابیه با این متن قلمبه سلمبه ای که نوشته. نمی دونم چقدش رو از خودش درآورده و چقدش واقعیه؟ آخه چطور می شه یه شاهزاده مرفه پشت پا بزنه به همه چی و سر بذاره به بیابون تا کنیز بشه؟ اگه الآن به من بگن کلفت بشم، این کار رو می کنم که ملیکا کرده؟


1399/03/20
20:50:58
5.0 / 5
2447
تگهای خبر: آب , بازار
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش