دبیر پروژه مهر آموزش و پرورش استان هرمزگان:

۸۷ بازرس بر روند ثبت نام در مدارس هرمزگان نظارت می كنند


۸۷ بازرس بر روند ثبت نام در مدارس هرمزگان نظارت می كنند به گزارش فاما كیش دبیر پروژه مهر آموزش و پرورش استان هرمزگان اظهار داشت: در امتداد رضایتمندی شهروندان و اجرای دقیق قوانین و مقررات، 87 بازرس در چارچوب 29 گروه از نحوه ثبت نام مدارس استان بازدید می كنند.به گزارش فاما کیش به نقل از مهر، احمد رحیمی پور با عنوان این خبر اظهار داشت: در سال تحصیلی آینده باتوجه به شرایط ویژه و رایت پروتکل های بهداشتی، ۸۷ بازرس در چارچوب ۲۹ گروه ضمن نظارت بر ستادهای ثبت نام، از روند ثبت نام تمامی آموزشگاه های استان بازدید می کنند.
وی اضافه کرد: ثبت نام دانش آموزان مطابق با بخشنامه اجرایی و آموزشی مدارس و نیز مصوبات شورای آموزش و پرورش است که باید در ثبت نام تمامی مدارس رعایت شود.
رحیمی پور رعایت منشور حقوق شهروندی وصیانت از حقوق مردم را در روند ثبت نام مهم برشمرد و بر رعایت اصل تکریم و کرامت انسانی و رفتارهای محترمانه و اداره شایسته امور برپایه قانون مداری، کارآمدی، شفافیت و عدالت تاکید کرد.
رئیس اداره بازرسی عملکرد و رسیدگی به شکایات آموزش و پرورش استان هرمزگان افزود: رعایت اصل بی طرفی و پرهیز از هرگونه پیش داوری و همین طور حق دسترسی سهل و سریع به خدمات اداری از دیگر مؤلفه هایی هستند که مدیران مدارس باید سرلوحه کاری خود قرار دهند.
رحیمی پور اشاره کرد: بیش از چهار و هزار و ۳۰۰ مدرسه در استان هرمزگان در سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم وجود دارد.


منبع:

1399/04/04
11:38:23
5.0 / 5
2277
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش