بی خیال در بازار كتاب


بی خیال در بازار كتاب رمان «بی خیال» نوشته ادوارد سنت اُبین با ترجمه مجتبی ویسی منتشر گردید.


به گزارش فاما کیش به نقل از ایسنا، این رمان که جلد اول از پنج گانه پاتریک ملروز شمرده می شود در ۱۶۸ صفحه با قیمت ۲۹ هزار تومان در نشر نیماژ به چاپ رسیده است.
در معرفی ناشر از این کتاب آمده است: رمان «بی خیال» نخستین جلد از سری کتاب های پنج گانه پاتریک ملروز است که سال ۱۹۹۲ منتشر گردید و سال ۲۰۱۸ مینی سریالی با بازی بندیکت کامبریج به نام «پاتریک ملروز» برمبنای همین سری رمان ها ساخته شده است.
نویسنده در این کتاب تمام زندگی خانواده ای را زیر ذره بین می گذارد و پیچیدگی های دردناک و لاعلاج آنرا بی پرده بیان می کند. شخصیت اصلی این مجموعه رمان نامش پاتریک است که با چالش های وی از کودکی و نوجوانی تا بزرگسالی مواجه می شویم و به صورتی حدیث نفس خود نویسنده بوده است. این آثار برمبنای زندگی خود نویسنده نوشته شده اند و آنها را به خاطر روشی قدرتمند برای پشت سر گذاشتن ناهنجاری های کودکی و رسیدن به سلامت روان و احساس ستوده اند.
پنج رمان سریِ پاتریک ملروز عبارتند از: «بی خیال»، «خبرهای بد»، «تک امیدی»، «شیر مادر» و «عاقبت». که از این میان رمان «شیر مادر» سال ۲۰۰۶ نامزد جایزه بوکر شده و سال ۲۰۱۲ جرالد فاکس بر اساسش فیلمی با همین نام ساخته است. کتاب «روی لبه» سنت اُبین هم نامزد جایزه داستان گاردین شده است.
در قسمتی از کتاب «بی خیال» می خوانیم: ما تفکرات را به متفکران منسوب می نماییم چون چنین به ما آموخته اند، درصورتی که انسان نیازی به القابی نظیر «متفکر این تفکرات» ندارد.
1399/04/07
14:14:27
5.0 / 5
2493
تگهای خبر: بازار
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش