مدیركل آموزش و پرورش هرمزگان:

تحول نظام اداری نیازمند انسجام، چابك سازی و عدم موازی كاری است


تحول نظام اداری نیازمند انسجام، چابك سازی و عدم موازی كاری است به گزارش فاما كیش مدیركل آموزش و پرورش هرمزگان اظهار داشت: برای رسیدن به تحول در آموزش و پرورش، تغییر و اصلاح در نظام اداری یك لزوم است كه كارگروه توسعه مدیریت به دنبال بستر سازی برای این اتفاق مهم می باشد.به گزارش فاما کیش به نقل از مهر، موسی دادی زاده سرخائی در نهمین جلسه کارگروه توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان هرمزگان اظهار داشت: برای ایجاد تحول در نظام تعلیم و تربیت کشور نیازمند آن هستیم که در ابعاد مختلف دستگاه آموزش و پرورش این تحول و تغییر ایجاد شود که نظام اداری یکی از این ابعاد مهم می باشد.
وی اضافه کرد: با نقشه راه قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری در جهت اصلاح نظام اداری، کارگروه توسعه مدیریت برای بهبود ساختار نظام اداری و کارهای آموزشی، پرورشی و سلامت شکل گرفته است.
دادی زاده اشاره کرد: باتوجه به نظام اداری گسترده و بعضاً پیچیده دستگاه و نیز برای ایجاد تحول باید انسجام و کارگروهی، چابک سازی و جلوگیری از موازی کاری در فعالیت دستگاه را جدی تر دنبال نماییم.
مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان افزود: ساز و کارهای اداری نباید خلاقیت را از کارکنان دستگاه های اجرایی سلب نماید و در این راه برنامه محوری و هدفمند بودن فعالیت ها برای شاداب سازی و پویایی نظام اداری یک لزوم است.
دادی زاده بیان کرد: برای سیاست گذاری، برنامه ریزی و تصمیمات مدیریتی و اداری در جلسات راهبردی و همین طور برای جلوگیری از موازی کاری، کارگروه توسعه مدیریت با پنج کمیته تخصصی سرمایه انسانی، مدیریت عملکرد، سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم، توسعه دولت الکترونیک و هوشمند سازی و نیز کمیته ساختار و فناوری های مدیریتی شکل گرفته است.
ساماندهی نیروی انسانی، نقل و انتقالات، مدارس زیر حد نصاب، برنامه شاد، برنامه محوری در فعالیت ها و نیز داشتن جدول زمان بندی فعالیت ها و برنامه های هر حوزه برای هر فصل سال، از مهمترین مباحث مطرح شده در این نشست بود.


منبع:

1399/04/13
12:21:18
5.0 / 5
2690
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش