سرپرست شیلات هرمزگان:

فعالیتهای شیلاتی در ابوموسی ارتقا یابد


فعالیتهای شیلاتی در ابوموسی ارتقا یابد به گزارش فاما كیش سرپرست شیلات هرمزگان اظهار داشت: فعالیتهای شیلاتی در ابوموسی ارتقا یابد.به گزارش فاما کیش به نقل از مهر، عبدالرسول دریایی در جلسه رفع موانع تولید سردخانه ابوموسی که در اداره کل شیلات هرمزگان برگزار شد، با اشاره به اینکه شهرستان ابوموسی می تواند به خوبی از رونق اقتصادی و تولید با محوریت دادن فعالیتهای شیلاتی بهره مند شود، اظهار داشت: در صورت پشتیبانی از فعالیتهای شیلاتی این شهرستان ظرفیت خوبی برای رونق اقتصادی و اشتغال است.
وی با اشاره به اینکه مجتمع برودتی، سردخانه ای و کنسرو سازی شهرستان ابوموسی نباید بیشتر از این متوقف بماند، اظهار داشت: پشتیبانی از این صنایع توسط جامعه صیادی و بهره بردار می تواند رونق صید و صیادی در این شهرستان را فراهم سازد.
دریایی با تاکید بر تحویل گیری و تخلیه صید صیادان شهرستان ابوموسی در خود این شهرستان خاطر نشان شد: این مهم علاوه بر کمک به فعال شدن مجتمع برودتی، سردخانه ای و کنسرو سازی شهرستان ابوموسی می تواند، باتوجه به نزدیک تر شدن محل تخلیه صید تا سردخانه در این شهرستان بدون شک شاهد ارتقای کیفیت محصولات صید شده هم باشیم.
وی خاطرنشان کرد: شیلات هرمزگان جهت راه اندازی سردخانه ۲۳ میلیارد و۸۰۰ میلیون ریال جهت راه اندازی تأسیسات برودتی و یخسازی اعتبار را جذب و هزینه کرده است.
برپایی جلسات مستمر رئیس شیلات شهرستان ابوموسی با سرمایه گذران، برگزاری جلسه رئیس شهرستان ابوموسی با صیادان در جهت تحویل گیری و تخلیه صید و همینطور دیدار با فرماندار ابوموسی در جهت موارد مطروح از مصوبات این جلسه بود.


منبع:

1399/04/19
15:38:42
5.0 / 5
2894
تگهای خبر: دریا , شیلات , كیفیت , محصولات
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش