رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران:

از تبلیغ خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران پرهیز شود


از تبلیغ خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران پرهیز شود به گزارش فاما كیش رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران به جامعه ایثارگری اظهار داشت: باید به اطلاع رسانی بسنده و از تبلیغ خدمات به شدت پرهیز شود. یكی از اهداف جدی دشمن اثرگذاری بر جامعه هدف بنیاد است و باید برای خنثی سازی این جریان رسانه ای دشمن كوشش كرد.به گزارش فاما کیش به نقل از ایسنا، سعید اوحدی در بیست و هشتمین نشست شورای اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اهمیت رسانه ها و تأثیر اطلاع رسانی در ابعاد مختلف بیان کرد: استفاده از ظرفیت رسانه ها برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت لزوم امروز جامعه است و جریان سازی به اعتبار فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه سبب کاهش مشکلات می شود.


معاون رئیس جمهور با تبیین اهمیت انعکاس برنامه ها و کارهای سازمانی بوسیله رسانه ها اضافه کرد: هیچ دستگاهی بدون حیات و به روز بودن نمی تواند خودرا اثبات کند. اطلاع رسانی بموقع و به روز نشانه حیات یک سازمان است. با این فرض فعالیت ها و اقدامات بنیاد شهید و امور ایثارگران باید به اطلاع جامعه رسانده شود.


او با بیان این که ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت ماموریت ذاتی بنیاد شهید و امور ایثارگران است، افزود: برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استفاده از رسانه های نوین و عرضه محتوا در فضای مجازی لزوم دارد و نباید از این فضا که مورد توجه عموم جامعه قرار دارد غفلت شود، ضمن این که نباید فراموش نماییم در جامعه ما رسانه های مکتوب نیز همچنان در اطلاع رسانی نقش آفرین هستند.


اوحدی اشاره کرد: خوشبختانه مذاکرات خوبی با رئیس سازمان صدا و سیما برای تولید و پخش برنامه های در رابطه با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام شده است و امیدواریم به زودی تفاهم نامه ای میان بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان صدا و سیما دراین زمینه به امضا برسد. در مورد خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران به جامعه ایثارگری باید به اطلاع رسانی بسنده و از تبلیغ خدمات به شدت پرهیز شود. یکی از اهداف جدی دشمن اثرگذاری بر جامعه هدف بنیاد است و باید برای خنثی سازی این جریان رسانه ای دشمن کوشش کرد.


رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در آخر این جلسه با اشاره به شرایط امروز ایران اظهار داشت: کشور الان با شیوع ویروس کرونا روبه رو است و از طرف دیگر تحریم های ظالمانه دشمن به اوج خود رسیده است و در این شرایط باید از همه توان برای حل مشکلات ایثارگران استفاده نمود. خوشبختانه رئیس جمهور و دولت نیز در چند روز گذشته دستورات مناسبی در این جهت صادر کرده اند که امیدواریم با اجرایی شدن آنها توسط دستگاه های مسئول قسمتی از مسائل ایثارگران عزیز مرتفع شود.


منبع:

1399/04/25
00:00:04
5.0 / 5
2194
تگهای خبر: خدمات , سازمان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش