معاون استانداری هرمزگان:

جابجایی بنكداران از مركز شهر بندرعباس، مشكلات ترافیكی را می كاهد


جابجایی بنكداران از مركز شهر بندرعباس، مشكلات ترافیكی را می كاهد هرمزگان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان اظهار داشت: با جابجایی بنكداران از مركز شهر به مكان جدید خیلی از مشكلات ترافیكی مركز شهر بندرعباس هم مرتفع شده است.ایرج حیدری بامداد امروز(اول مردادماه) در نشست ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان با فرمانداران، اضافه کرد: با همت استاندار هرمزگان کار مهم بر زمین مانده چهل ساله، جابجایی میدان تره بار بندرعباس تعیین تکلیف و به سرانجام رسید و میدان تره بار جدید فعالیت خویش را رسماً شروع کرد.

وی با اشاره به اینکه با راه اندازی میدان تره بار جدید برای قریب به ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال زایی شده است، خاطرنشان کرد: رفع دغدغه های بهداشتی و برطرف شدن مشکلات ترافیکی، از دیگر مزایای اقدام مهم جابجایی میدان تره بار بندرعباس با تلاش و پیگیری استاندار هرمزگان است.

حیدری اظهار نمود: در میدان تره بار جدید تعداد غرفه ها از ۳۵ به ۹۸ غرفه و زیربنای غرفه ها ۱۳۰ متر به ۳۰۰ متر افزایش یافته است که این امر در بهبود عرضه خدمات نقش بسزایی خواهد داشت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان افزود: جابجایی بنکداران از مرکز شهر بندرعباس به مکان جدید از دیگر اقدامات شاخص استاندار هرمزگان است که با همت، تلاش و پیگیری مستمر وی بعد از سال ها انتظار مردم به ثمر نشست و بنکداران به مکان جدید منتقل شدند.

وی افزود: با جابجایی بنکداران از مرکز شهر به مکان جدید خیلی از مشکلات ترافیکی مرکز شهر بندرعباس هم مرتفع شده است.

حیدری بیان نمود: اداره کل آموزش وپرورش استان با همکاری فرمانداران و سازمان صمت نسبت به تأمین اقلام بهداشتی موردنیاز مدارس از الان با برنامه ریزی و بسیج امکانات اقدام نمایند.

وی اضافه کرد: کمک به آموزش وپرورش استان برای تأمین اقلام بهداشتی موردنیاز مدارس برای ایجاد شرایط مناسب جهت آموزش دانش آموزان رسالتی همگانی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به اینکه توزیع مرغ منجمد با قیمت مصوب در شبکه های توزیع سراسر هرمزگان برای تأمین نیاز مردم با قوت تداوم پیدا کند، خاطرنشان کرد: کالاهای اساسی موردنیاز مردم استان به مقدار لازم تأمین و ذخیره سازی شده است و توزیع این کالاها در سرتاسر هرمزگان طبق برنامه ریزی در حال انجام می باشد.
1399/05/01
13:56:43
5.0 / 5
2090
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش