تشكیل ۵۳ پرونده تخلف عرضه مواد ضد عفونی در هرمزگان


تشكیل ۵۳ پرونده تخلف عرضه مواد ضد عفونی در هرمزگان به گزارش فاما كیش هرمزگان معاون نظارت، بازرسی و پشتیبانی از حقوق مصرف كنندگان هرمزگان اظهار داشت: از گروه كالایی انواع مواد شوینده، مواد ضدعفونی كننده، ماسك، دستكش و الكل به صورت مستمر نظارت و بازرسی بعمل می آید.عبدالرضا پیروی منش در گفت و گو با ایسنا، عنوان کرد: بازرسان این سازمان از شروع شیوع بیماری کرونا تا کنون در گروه کالایی الکل، ماسک و ژل عفونی کننده و دستکش پنج هزار و ۸۹۲ مورد بازرسی از داروخانه ها و مراکز عرضه این اقلام در سطح شهر بندرعباس بعمل آوردند.

وی اضافه کرد: برای واحدهای متخلف ۵۳ پرونده با ۶۶ بند تخلف در چارچوب گرانفروشی، تقلب، اختفاء و امتناع از عرضه به ارزش ریالی نه میلیارد و ۸۷۶ میلیون ریال توسط بازرسان سازمان پرونده تشکیل شده است.

معاون نظارت، بازرسی و پشتیبانی از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان اظهار نمود: باتوجه به شرایط به وجود آمده در بازار و سطح جامعه درباب بیماری کرونا، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با همکاری سایر دستگاه ها از ظرفیت واحدهای موجود برای تولید ماسک بهره برده است.

وی افزود: گشت مشترک بازرسی نیز با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و تعزیرات در حوزه ماسک و الکل بصورت مستمر در حال انجام می باشد.

معاون نظارت، بازرسی و پشتیبانی از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان بیان کرد: پایگاه های دریافت شکایات مردمی در چهار نقطه شهر بندرعباس و برخی شهرستان ها مستقر هستند تا همشهریانی که از واحدهای صنفی شکایت دارند با مراجعه به این محل ها که در نزدیکی مراکز تجاری مسقر هستند، مراجعه و شکایت خودرا مطرح کنند.

وی اشاره کرد: هم استانی ها می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف از طرف واحدهای صنفی، مراتب را با شماره تلفن گویا ۱۲۴ سامانه ستاد خبری به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گزارش کنند.

منبع:

1399/05/02
23:49:23
5.0 / 5
2163
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش