مدیركل آموزش و پرورش هرمزگان:

اعلام زمان برگزاری آزمون ورودی مدارس سمپاد در هرمزگان


اعلام زمان برگزاری آزمون ورودی مدارس سمپاد در هرمزگان فاما كیش: آزمون ورودی مدارس سمپاد پایه هفتم، روز پنجشنبه نهم مردادماه و پایه دهم روز جمعه 10مردادماه 99 ساعت 9 بامداد در محل حوزه هایی كه در كارت های ورود به جلسه تعیین شده است انجام می شود.


به گزارش فاما کیش به نقل از مهر، موسی دادی زاده سرخائی اظهار داشت: آزمون ورودی پایه هفتم روز پنجشنبه نهم مردادماه سال جاری از ساعت ۹ بامداد و در محل حوزه های از پیش تعیین شده انجام خواهد شد. وی ادامه داد: آزمون ورودی پایه دهم روز جمعه دهم مردادماه ۹۹ از ساعت ۹ بامداد و در محل حوزه هایی که در کارت های ورود به جلسه تعیین شده است انجام می شود. دادی زاده افزود: کارت های ورود به جلسه ای که برای ۲۷ تیرماه صادر شده بود برای این آزمون نیز معتبر بوده بجز تاریخ برگزاری بقیه موارد آن قابل استناد است و نیازی به چاپ مجدد کارت ورود به جلسه نیست.
دادی زاده اشاره کرد: در سال تحصیلی جاری تعداد ۶۸۸ دانش آموز وارد مدارس سمپاد استان هرمزگان می شوند که از این تعداد، ظرفیت پذیرش مدارس استعدادهای درخشان در سال تحصیلی آینده در پایه هفتم (متوسطه اول) ۳۰۶ نفر و در ورودی پایه دهم ۳۸۲ نفر می باشد. مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان اظهار داشت: از خانواده های عزیز درخواست می گردد نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای پیش گیری از سرایت ویروس کوید ۱۹ اهتمام جدی به عمل آورده از ازدحام مقابل حوزه های آزمون پرهیز نمایند.
دادی زاده افزود: در سال تحصیلی جاری تعداد یک هزار و ۸۲۴ نفر در ۱۶ مدرسه استعدادهای درخشان استان هرمزگان مشغول به تحصیل هستند.


منبع:

1399/05/08
15:10:21
5.0 / 5
2340
تگهای خبر: بندرعباس , پرورش , هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش