استاندار هرمزگان:

تكمیل پروژه بیمارستان 531 تختخوابی بندرعباس مستلزم حركتی جهادی است


تكمیل پروژه بیمارستان 531 تختخوابی بندرعباس مستلزم حركتی جهادی است فاما كیش: هرمزگان استاندار هرمزگان تكمیل پروژه بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس را مستلزم حركتی جهادی دانست.فریدون همتی روز گذشته(۱۵ مردادماه) در جلسه بررسی وضعیت پروژه های بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی و ستاره خلیج فارس بندرعباس، عنوان کرد: استانداری و تمام ارکان استان هرمزگان برای اجرای پروژه بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس پای کار هستند و تکمیل این پروژه مستلزم حرکتی جهادی است.

وی افزود: تدارکی دیده شده است که پروژه با مشکل مالی روبرو نشود و پیمانکار هیچ گونه دغدغه ای در این عرصه نداشته باشد.

استاندار هرمزگان بیان نمود: برنامه ریزی و هماهنگی های لازم برای تأمین و نصب تمام تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان در حال انجام می باشد، تا در کمترین زمان ممکن این اقلام تأمین شوند.

همتی خاطرنشان کرد: طرح های لازم برای آزادسازی زمین های اطراف بیمارستان هم عرضه خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به پروژه بیمارستان ستاره خلیج فارس بندرعباس، تصریح کرد: برنامه ریزی شده بود که پروژه بیمارستان ستاره خلیج فارس در چارچوب یک درمانگاه با متراژ ۹ هزار متر مربع راه اندازی شود که با عنایت به کمبود سرانه فضای بهداشتی و درمانی در استان هرمزگان تصمیم گرفتیم که به بیمارستان با متراژ ۲۷ هزار متر مربع در هفت طبقه تغییر کند.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: دسترسی اتاق عمل بیمارستان جدید ستاره خلیج فارس به اتاق عمل بیمارستان شهید محمدی بندرعباس با استفاده از یک راهرو همچون خصوصیت های طراحی این بیمارستان است.

منبع:

1399/05/17
13:34:20
5.0 / 5
1944
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش