آغاز ثبت نام دوره های بدون آزمون دانشگاه جامع علمی كاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس


آغاز ثبت نام دوره های بدون آزمون دانشگاه جامع علمی كاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس فاما كیش: هرمزگان رئیس مركز آموزش علمی كاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس اظهار داشت: ثبت نام داوطلبان دوره های بدون آزمون كاردانی و كارشناسی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی كاربردی مهرماه سالجاری به صورت برخط، از 4 شهریور ماه آغاز خواهد شد.رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس اظهار داشت: ثبت نام داوطلبان دوره های بدون آزمون کاردانی و کارشناسی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه سالجاری به صورت برخط، از 4 شهریور ماه آغاز خواهد شد.
سید محمد میرحسینی بامداد امروز(سوم شهریورماه) در جمع خبرنگاران، اضافه کرد: کلیه متقاضیان از تاریخ 4 شهریور بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (که از راه سایت سازمان قابل دسترسی است) و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت نام، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org رجوع و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. ضمن اینکه امکان مشاوره تحصیلی و ثبت نام حضوری در خود مرکز به آدرس بندرعباس ابتدای بلوار دانشگاه جهاد دانشگاهی هرمزگان هم وجود دارد.
وی خاطرنشان کرد: مطابق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته محل های تحصیلی برپایه معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان، بومی بودن و با عنایت به صلاحیت های عمومی داوطلبان برپایه ضوابط دانشگاه جامع علمی - کاربردی و مصوبات مربوط صورت می گیرد.
وی با اشاره به اینکه مرکز آموزشی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس، از مراکز پیشرو و قدیمی هرمزگان به حساب می آید اظهار داشت: در مهرماه سالجاری 13 کد رشته مختلف در زمینه های فناوری اطلاعات، نرم افزار، حقوق، عمران و شهرسازی، امورگمرکی و تربیت مربی پیش دبستانی دانشجو می پذیرد که پذیرش دانشجو در کلیه رشته ها بدون آزمون است.
وی وجود مراکز رشد و نوآوری و دفترکارآفرینی در مرکز آموزشی، برگزاری منظم کارگاهها و سمینارهای آموزشی در رابطه با مباحث مهارتی رشته های تحصیلی، بازدیدهای علمی هدفمند، برنامه های فرهنگی و دانشجویی متنوع، شهریه مناسب در مقایسه با سایر دانشگاه ها، عدم احتیاج به مدرک پیش دانشگاهی برای ثبت نام، اعطای وام شهریه، تقسیط شهریه برای دانشجویان کم بضاعت و تخفیف شهریه به دانشجویان رتبه های برتر هر ترم تحصیلی، قابل ترجمه بودن و اعتبار مدارک دانشگاه جامع جهت ادامه تحصیل در دانشگاههای داخل و خارج از کشور را همچون مزایای تحصیل در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی، برشمرد و افزود: مطابق دستورالعمل ستاد مرکزی دانشگاه، تا زمانی که کمیته استانی مقابله با کرونا، مجوز برگزاری کلاسهای حضوری را صادر نکند، کلیه کلاسهای این مرکز آموزشی به صورت مجازی برگزار می شود.
میر حسینی افزود: دانشگاه جامع علمی-کاربردی متولی نظام آموزش عالی علمی-کاربردی و آموزش های مهارت محور است که زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اداره می شود. هدف دانشگاه جامع، بالابردن سطح مهارت و معلومات شاغلین بخش های مختلف، تربیت نیروی ماهر و فراهم آوردن موجبات مشارکت سازمان ها و دستگاه های اجرایی دولتی و غیر دولتی برای آموزش نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز بخش های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور است و خوشبختانه در سالهای اخیر با شناخت بیشتر نیاز مردم نسبت به این دانشگاه و وضعیت بازار کار برای رشته های با شیوه آموزشی مهارتی، گرایش به سمت دانشگاه علمی کاربردی افزایش داشته است.
به گزارش فاما کیش به نقل از ایسنا، مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس وابسته به موسسه آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی است که هم اکنون با بیشتر از 1000 دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی به فعالیت خود ادامه می دهد. این مرکز در آخرین سطح بندی سراسری انجام شده توسط دانشگاه جامع در گروه مراکز سطح دو قرار گرفته و طی سه سال قبل همواره یکی از مراکز آموزشی نمونه و برتر موسسه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در سطح کشور بوده است.1399/06/03
13:38:46
5.0 / 5
1674
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش