معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:

بهره برداری از بندرگاهها در تكمیل طرح توسعه سواحل مكران ضروریست


بهره برداری از بندرگاهها در تكمیل طرح توسعه سواحل مكران ضروریست به گزارش فاما كیش معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان اظهار داشت: روند راه اندازی اسكله ها و بندرگاه ها در تكمیل طرح توسعه سواحل مكران ضروری می باشد.


به گزارش فاما کیش به نقل از مهر، ایرج حیدری عصر سه شنبه در حاشیه بازدید از پروژه اسکله بندر سیریک در جمع خبرنگاران بیان داشت: سرعت بخشیدن به روند تکمیل اسکله بندر سیریک برای توسعه سواحل مکران در شرق استان از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. حیدری افزود: تکمیل پرژه اسکله چند منظوره بندر سیریک گسترش فعالیتهای تجاری و توسعه صادرات در این شهرستان به همراه دارد. وی بیان نمود: طرح توسعه اسکله بندر سیریک از پروژه های مهم می باشد که در جهت توسعه سواحل مکران بوده که روند اجرای آن به مراحل آخر رسیده است. وی ادامه داد: با توجه سرعت توسعه شهرستان سیریک همزمان با اجرای طرح های توسعه سواحل مکران، ایجاد زیرساخت های بندری در این شهرستان بیشتر از پیش ضروری می باشد. احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک هم در حاشیه بازدید از روند اجرای پروژه های زیرساختی و تجهیزاتی و مراحل تکمیل و اجرای طرح توسعه اسکله چند منظوره بندر سیریک تصریح کرد: عملیات اجرایی راه اندازی اسکله چند منظوره بندر سیریک با ۳۴ هکتار وسعت حوضچه و ۵۱ هکتار پسکرانه، بعد از مجتمع بندری شهید رجایی، دومین بندر بزرگ به لحاظ وسعت حوضچه در محدوده سواحل استان هرمزگان به حساب می آید که در سال ۱۳۸۷ استارت آن زده شدجمالدینی با اشاره به اینکه زمان برای اجرای طرح ساخت اسکله های بندر سیریک را ۲۴ ماه پیشبینی شده بود، اضافه کرد: اعتبار اولیه این پروژه بالغ بر ۲۴۵ میلیارد ریال بوده است که از محل منابع داخلی سازمان بنادر تأمین مالی می شود و در ادامه اضافه کرد اسکله چند منظوره بندر سیریک با پیشرفت ۷۵ درصدی به مراحل آخر رسیده است. فرماندار شهرستان سیریک با اشاره به افتتاح طرح های عمرانی و زیر بنایی هفته دولت در شهرستان سیریک اظهار داشت: با آغاز به کار طرح های عمرانی و زیربنایی در هفته دولت برای ۱۵۰ نفر در شهرستان سیریک شغل ایجاد می شود
جمالدینی با اشاره به اینکه ۴۲ طرح عمرانی در هفته دولت در سیریک به بهره برداری می رسد اظهار نمود: در سومین روز هفته دولت با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در شهرستان سیریک ۶ طرح عمرانی به نمایندگی ۴۲ پروژه عمرانی با اعتبار ۸۲ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.


منبع:

1399/06/05
13:04:59
5.0 / 5
2205
تگهای خبر: احداث , اسكله , بنادر , پیشرفت
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش