رئیس انجمن موسیقی استان هرمزگان:

هنرمندان خود پیشقدم باشند


هنرمندان خود پیشقدم باشند به گزارش فاما كیش هرمزگان رئیس انجمن موسیقی استان هرمزگان با دست روی دست گذاشتن و انتظار اقدام از جایی دیگر هیچ اتفاقی نخواهد افتاد، اظهار نمود: باید هنرمندان خود پیشقدم باشند و درخواست خودرا بگویند و پیگیر باشند.احمد پاداش در حاشیه آئین تشییع و تدفین پیکر زنده یاد حمید سعید در گفت و گو با ایسنا، اضافه کرد: ضایعه درگذشت این هنرمند چیره دست واقعا اندوه سنگینی برای موسیقی هرمزگان به همراه داشت و انسان ارزشمندی را از دست دادیم.

وی در پاسخ به سوال ایسنا در خصوص انتقادات وارده بر عدم توجه به هنرمندان در زمانی که در قید حیات هستند، اشاره کرد: متأسفانه شاهد مشکلات هنرمدان و گلایه ها هستیم اما این مساله به خود هنرمندان باز می گردد که باید بیش از پیش مطالبه گر و پیگیر خواسته های خود باشند.

پاداش با اشاره به اینکه با دست روی دست گذاشتن و انتظار اقدام از جایی دیگر هیچ اتفاقی نخواهد افتاد، اظهار نمود: باید هنرمندان خود پیشقدم باشند و درخواست خودرا بگویند و پیگیر باشند.

وی با اعلان اینکه امروز مدیرکل خوب و دلسوزی بر مسند کار قرار دارد که خود از جامعه هنرمندان و این موقعیت مناسبی است، افزود: حالا همه هنرمندان در شرف بیمه شدن هستند و این مساله با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن ها در حال انجام می باشد.

رئیس انجمن موسیقی استان هرمزگان با اشاره به اینکه ای کاش این اتفاق برای زنده یاد سعید نیز قبل از فوتش رقم می خورد، عنوان کرد: اگر امروز شاهد بیمه بودن زنده یاد سعید بودیم دیگر دغدغه معیشتی برای خانواده اش وجود نداشت و امیدوارم از این بعد هنرمندان خود بیشتر پیگیر و به فکر تامین آینده شان باشند.

منبع:

1399/06/12
08:32:08
5.0 / 5
1896
تگهای خبر: بیمه , هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش