سرمایه گذاری یك و نیم میلیارد یورویی در منطقه ویژه خلیج فارس


سرمایه گذاری یك و نیم میلیارد یورویی در منطقه ویژه خلیج فارس هرمزگان مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی، صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس اظهار داشت: سال جاری بیشتر از یك و نیم میلیارد یورو در منطقه ویژه اقتصادی، صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس سرمایه گذاری شده است.حسن خلج طهرانی بامداد امروز(۱۹ شهریورماه) در دیدار با بعضی از سرمایه گذاران، اضافه کرد: این سرمایه گذاری ها در صنایع پتروشیمی، معدنی و فلزی همچون فولاد است.

وی بیان نمود: مرحله دوم گندله سازی مادکوش با ظرفیت تولید سالانه ۲و نیم میلیون تن گندله سنگ آهن، و مرحله دوم واحد فولاد سازی کاوه جنوب با ظرفیت تولید سالانه یک و دو دهم میلیون تن بیلت فولادی از بزرگ ترین طرح های در حال ساخت و نصب است.

خلج طهرانی با اشاره به اینکه اولین مرحله فولاد مبشر نور دریا با ظرفیت تولید سالانه یک و نیم میلیون تن شمش فولاد از دیگر طرح های مهم این منطقه است، افزود: شرکت پتروپالایش تسخیر با ظرفیت تولید ۳۶ هزار تن حلال های نفتی، تولید قیر شرکت پالایش نفت جی، فرو منگنز یکتا فولاد دوران و ساخت شرکت خدمات فنی و مهندسی امین تجارت هرمز از دیگر طرح های در حال ساخت و نصب است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس عنوان کرد: هم اکنون ۱۴ طرح اقتصادی با پیشرفت کاری ۵۰ درصد، در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در حال انجام می باشد.

وی در انتها اظهار نمود: با دو سرمایه گذار خارجی هم برای فعالیت در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس قرار داد منعقد شده است.
1399/06/19
23:28:50
5.0 / 5
1849
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش