غلامحسین مظفری:

امكان ثبت شركت صوری و قاچاق كالا از كیش وجود ندارد


امكان ثبت شركت صوری و قاچاق كالا از كیش وجود ندارد به گزارش فاما كیش مدیرعامل سازمان منطقه آزاد كیش اظهار داشت: امروز خوشبختانه هیچ شركت صوری در كیش حضور ندارد كه هدفش فرار مالیاتی باشد و اصلا امكان ثبت شركت صوری وجود ندارد.


به گزارش فاما کیش به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به وضعیت زندگی در کیش اظهار داشت: کیش یکی از زیباترین مناطق کشور است و یکی از چهار منطقه در دنیا است که بیشترین اکسیژن آزاد و خالص را دارد و از لحاظ مزیت های زندگی متوسط رو به بالا است.
غلامحسین مظفری که در برنامه سلام بامداد به خیر شبکه سه حضور پیدا کرده بود، افزود: الان فرودگاه کیش دو میلیون ظرفیت دارد و می خواهیم ظرفیت آنرا تا شش میلیون نفر برسانیم. اسکله ۳۵ هزار تنی نیز ساخته شده و در بحث هتل نیز الان ۵۲ هتل فعال می باشند و الان ۶۰ هتل جدید نیز در حال ساخت هستند.
وی افزود: قسمتی از سرمایه هایی که امکان داشت از کشور به سبب خرید مسکن بیرون رود الان در کیش سرمایه گذاری شده و طرحی را ایجاد کردیم بعنوان هتل آپارتمان که سند به نام آپارتمان صادر شود اما مدیریت مانند هتل باشد و مالک ملک می تواند در زمانی که در کیش نیست مدیریت ملک خودرا به مدیر هتل بدهد.
مظفری با اشاره به استقبال از سرمایه گذاری در کیش اظهار داشت: بیشتر از یک سوم بودجه عمرانی کشور الان در کیش پروژه عمرانی داریم که توسط بخش خصوصی انجام می شود و بیشتر از ۳۰ هزار میلیارد تومان برآورد شده است و امسال بیش از بودجه عمرانی در بخش عمران هزینه خواهیم کرد.
وی افزود: یکی از مباحثی که در کیش مطرح است بحث معافیت های مالیاتی است امروز خوشبختانه هیچ شرکت صوری در کیش حضور ندارد که هدفش فرار مالیاتی باشد و اصلا امکان ثبت شرکت صوری وجود ندارد و قاچاق کالا نیز در کیش وجود ندارد و الان ۳۲۷ واحد صنعتی در بخش های مختلف داروسازی، لوازم خانگی، لوازم بهداشتی، مبلمان فعالیت می نمایند.
مظفری با اشاره به اینکه قسمتی از خدمات پشتیبانی شرکت های نفت و گاز در جزیره کیش انجام می شود اضافه کرد: فقط در دنیا ۴ کشور هستند که می توانند این خدمات را ارائه نمایند و ما امروز مثلا شرکتی را داریم که ۲۸ جوان در آن فعالیت می نمایند و یکی از بزرگترین شرکت های دنیا است و الان ظرفیت استقرار بیش از ۱۰۰ شرکت دانش بنیان را داریم و برخی از شرکت هایی که تا قبل از این وارد کننده لوازم خانگی بودند الان به تولیدکننده تبدیل شدند.
وی درباره حضور چینی ها در کیش اظهار داشت: اینکه گفته می شود کیش را مقرر است به چینی ها بدهند صحیح نیست و یک خبر دروغ و ساختگی است که توسط یک سایت معاند خارج از کشور دو سال پیش به دروغ اعلام شده بود.


منبع:

1399/06/31
13:41:50
5.0 / 5
1830
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش