با حضور معاون اول رئیس جمهور؛

12 پروژه دریایی و بندری در بندر شهید رجایی به بهره برداری رسید


12 پروژه دریایی و بندری در بندر شهید رجایی به بهره برداری رسید فاما كیش: 12 پروژه دریایی و بندری با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در بندر شهید رجایی راه اندازی شد.


به گزارش فاما کیش به نقل از مهر، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور قبل از ظهر شنبه پنجم مهر، بمنظور افتتاح چندین طرح فولادی، درمانی، دریایی و بندری و همین طور شرکت در جلسه اقتصاد مقاومتی به استان هرمزگان سفر کرده بود، با حضور در مجتمع بندری شهید رجایی بندرعباس، ۱۲ طرح را در حوزه زیرساخت های دریایی، بندری، مخابراتی و گردشگری دریایی را افتتاح نمود. راه اندازی پایانه ترانزیت و صادراتی، راه اندازی مخازن نگهداری فرآورده های نفتی، راه اندازی ۱۲ پست اسکله شناور گردشگری در نقاط مختلف سواحل استان، بازسازی اسکله ۱۶ تا ۲۰ بندر شهید رجایی، نوسازی خطوط ریلی خط ۴ راه آهن بندر شهید رجایی و تحویل و بهره برداری از یک فروند بارج جمع آوری آلودگی و قایق طناب گیر، وچندین پروژه مخابراتی همچون طرح هایی بودند که با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، اسلامی وزیر راه و شهرسازی، راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و دیگر مسئولان، به بهره برداری رسیده اند.
این طرح ها در مجموع با هزینه کرد ۱، ۴۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم برای ۳۱۲ نفر، به راه افتاده است. شرکت در جلسه مشترک گمرک، بنادر و دریانوردی، صمت و بانک ها به ریاست معاون اول رئیس جمهور در محل بندر شهید رجایی از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این سفر بود.


منبع:

1399/07/05
14:07:03
5.0 / 5
1043
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش