وبینار كسب و كار در شرایط سخت در بندرعباس


وبینار كسب و كار در شرایط سخت در بندرعباس به گزارش فاما كیش هرمزگان با شیوع كرونا، كسب وكارهای بسیاری گرفتار صدمه شدند، مشكلات فراوانی، گریبان گیر كسب و كارهای نوپا و حتی با سابقه شد. خیلی از این كسب و كارها از ادامه فعالیت كسب و كاری خود دلسرد و ازماندن در این راه منصرف شده و عده ای هم تهدیدكرونا را به فرصت تبدیل نموده و بقا، پیشرفت و جهش رو به رشد در كسب و كارخودرا تثبیت كردند.مدیرخانه نارنجی اظهار داشت: خانه نارنجی با در نظرگرفتن شرایط سخت کسب و کار در روزهایی که کرونا به خیلی از کسب و کارها صدمه زده و فعالان را دلسرد کرده، تصمیم به برگزاری وبیناری با عنوان" کسب و کار در شرایط سخت" کرده است.
پارسا شرفی در گفت و گو با ایسنا عنوان کرد: با عنایت به شرایط حاکم، تصمیم بر آن شد؛ وبینار"کسب و کار در شرایط سخت" به جهت امید بخشی و راهنمایی فعالان این حوزه علل الخصوص آن دسته از افرادی که در این برهه زمانی، کسب و کارشان گرفتار صدمه شده، توسط خانه نارنجی برگزارشود.
وی در مورد سخنران این وبینار بیان نمود: برای سخنرانی از خانم کتابون سپهری، مدیرشتابدهنده وسرمایه گذاری مرکز منش، منتور و مشاور راه اندازی کسب و کار دعوت به عمل آمده است.
شرفی افزود: در این وبینار، درمورد کسب و کارهایی که در شرایط موجود رشد و یا افت کرده اند، علت ها و چالش های آنها و راه های برون رفت از این شرایط برای بقای کسب و کارها صحبت خواهد شد. همینطور در بخش دیگر این وبینار، با فعالان کسب و کارها صحبت خواهد شد، حل مشکلات و پاسخ به سوالات کسب وکارهای صدمه دیده و هم شنیدن ایده های موفقان این حوزه صورت می گیرد.
شرفی همینطور بیان نمود: سخنرانی این وبینار، توسط مدیر شتاب دهنده و سرمایه گذاری مرکز منش، انجام می گیرد، وی در حوزه منتورینگ و مربی کسب و کار درحال فعالیت است.
وی عنوان کرد: برای انتخاب سخنران در این وبینار گزینه های بسیار زیادی برای انتخاب وجود داشت اما علت دعوت خانه نارنجی از خانم کتایون سپهری، آشنایی وی با بوم هرمزگان و بندرعباس و کسب و کارهای موجود در آن است، وی بر روی کسب و کارهای صدمه دیده فعالیت نموده و با معضلات و مشکلات کسب و کاری این منطقه آشنا است.
شرفی در انتها اظهار داشت: وبینار در روز یکشنبه، مورخ ۱۳مهر ساعت۱۷ برگزار می شود. با وجود اینکه مخاطبان اصلی این برنامه، فعالان حوزه کسب و کار است اما، ورود و ثبت نام برای عموم آزاد و مجانی است. همینطور ثبت نام در سایت (‏naaranji.ir/event/bd1c) انجام می شود.

انتهای پیانمنبع:

1399/07/12
13:52:01
5.0 / 5
1682
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش