وضعیت هوای بندرعباس، بندرخمیر و جاسك همچنان ناسالم


وضعیت هوای بندرعباس، بندرخمیر و جاسك همچنان ناسالم به گزارش فاما كیش هرمزگان رئیس مركز سنجش محیط زیست هرمزگان به تشریح آخرین وضعیت هوای امروز شهرستان های بندرعباس، بندرخمیر و جاسك پرداخت.مریم سلیمی زاده در گفت و گو با ایسنا، اضافه کرد: وضعیت امروز هوای در شهرستان های بندرعباس، بندرخمیر و جاسک برای گروه های حساس ناسالم می باشد.

وی اظهار نمود: در شهرستان بندرعباس طبق آمار بدست آمده از ایستگاه پایش ذرات زغفرانیه این شهرستان از ساعت ۷: ۳۰ الی ۱۰ بامداد امروز شاخص کیفی هوا ۲۲۵ و اندازه ذرات برابر با ۲.۵ PM بود.

سلیمی زاده با اشاره به اینکه این وضعیت به معنای خیلی ناسالم می باشد، افزود: افرادمبتلا به بیماری های قلبی یا ریوی و سالمندان و کودکان باید از هر گونه فعالیتهای طولانی مدت و سنگین خارج از منزل اجتناب کنند و افراد دیگر باید از فعالیتهای طولانی و یا سنگین خارج از منزل اجتناب شود.

وی در مورد وضعیت شهرستان بندرخمیر اظهار نمود: طبق آمار بدست آمده از ایستگاه پایش ذرات شاخص کیفی هوا ۹۱ و ذرات برابر با ۱۰ PM است که نشان دهنده وضعیت ناسالم می باشد که افراد مبتلا به بیماری های قلبی یا ریوی و سالمندان و کودکان باید فعالیتهای طولانی مدت و سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

رئیس مرکز سنجش محیط زیست هرمزگان همینطور در مورد شهرستان جاسک بیان نمود: طبق آمار بدست آمده از ایستگاه پایش ذرات شاخص کیفی هوا ۱۲۳ و ذرات ۱۰ PM با وضعیت ناسالم که افراد مبتلا به بیماری های قلبی یا عروقی، سالمندان و کودکان باید فعالیتهای طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند و افراد دیگر باید فعالیت های طولانی و یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.
1399/07/22
13:15:17
5.0 / 5
1692
تگهای خبر: بندرعباس , هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش