استاندار هرمزگان:

به دنبال ایجاد ۱۰۰۰ خانه هلال در روستاهای هرمزگان هستیم


به دنبال ایجاد ۱۰۰۰ خانه هلال در روستاهای هرمزگان هستیم هرمزگان استاندار هرمزگان اظهار داشت: از جمعیت هلال احمر كشور انتظار داریم تا در برنامه ریزی ها همیشه استان هرمزگان را در اولویت قرار دهند.فریدون همتی بامداد امروز(سوم آبان ماه) در دیدار با مهراب شریفی سده، معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر کشور بر ضرورت توسعه آموزش های امداد و نجات در جامعه به خصوص در روستاها تاکید و بیان کرد: باید با استفاده از ظرفیت جوانان، شوراها، دهیاری ها و پایگاه های بسیج در روستاها برای ساماندهی و ارائه آموزش های مورد نیاز امداد و نجات استفاده گردد تا در مواقع نیاز، پشتوانه ای برای جمعیت هلال احمر باشند.

وی افزود: باتوجه به برنامه جمعیت هلال احمر در امتداد ایجاد خانه های هلال، برنامه ریزی مناسبی برای ایجاد هزار خانه هلال در روستاهای استان هرمزگان صورت گیرد.

استاندار هرمزگان با اشاره به اهمیت راهبردی، پهناور بودن و وجود جزایر و ساحلی بودن این استان، اضافه کرد: در زمینه تامین تجهیزات مورد نیاز امداد و نجات هلال احمر باید نگاه ویژه ای به استان هرمزگان صورت گیرد و همیشه مایحتاج و ذخایر لازم در انبارهای این استان برای مواقع نیاز موجود باشد.

همتی اشاره کرد: مجموعه جمعیت هلال احمر در استان هرمزگان رو به پیشرفت گام بر می دارد و برای راه اندازی ساختمان جدید این جمعیت در مرکز استان نیز کمک های لازم را خواهیم داشت.

عالی ترین مقام دولت در استان هرمزگان در آخر تصریح کرد: از جمعیت هلال احمر کشور نیز انتظار داریم تا در برنامه ریزی ها همیشه استان هرمزگان را در اولویت قرار دهند.
1399/08/04
17:39:09
5.0 / 5
1697
تگهای خبر: آب , پیشرفت , جزایر , ساحل
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش