رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان:

خانوارهای هرمزگانی دغدغه تامین روغن نداشته باشند


خانوارهای هرمزگانی دغدغه تامین روغن نداشته باشند فاما كیش: هرمزگان روغن خوراكی و كمبود آن در بازار سطح كشور این روزها به دغدغه اصلی خانواده ها تامین شده كه وضعیت تامین آن در استان هرمزگان ظاهرأ در حال برطرف شدن است.رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان در گفت و گو با ایسنا، با تاکید بر تخصیص روغن خام به کارخانجات اظهار نمود: یکی از موارد مهم در این استان تخصیص روغن خام به شرکت روغن حیات هرمزگان است.

خلیل قاسمی اضافه کرد: تخصیص روغن خام این شرکت باید بوسیله مخازن این استان تامین گردد تا سرعت تامین در سطح بازار افزایش یابد.

وی با اشاره به عدم استقرار فروشگاه های بزرگ در روستاها و شهرستانهای کوچک، بیان کرد: عرضه روغن خوراکی در سطح بازار استان باید بوسیله فروشگاه های بزرگ و واحدهای صنفی صورت بگیرد تا مشکلی در این خصوص ایجاد نشود.

قاسمی عنوان کرد: ظرفیت تولید روغن خوراکی حیات هرمزگان ۲۵۰۰ تن در ماه است که با تخصیص کامل روغن خام، این شرکت می تواند با حداکثر ظرفیت در سه شیفت کاری روغن خوراکی استان را تامین کند و خانوارهای استان دغدغه تامین روغن را نخواهند داشت.

همچنین مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان هرمزگان در گفت و گو با ایسنا، اعلام نمود: در بحث ذخیره سازی روغن خام استان هرمزگان هیچگونه مشکلی ندارد.

مسعود دشوارگر اضافه کرد: تخصیص روغن خام شامل پالم، آفتاب گردان و سویا باتوجه به اعلام بازرگانی دولتی به کارخانجات انجام می شود.

وی اشاره کرد: تامین روغن خام حیات هرمزگان یکی از دغدغه های استان است که با پیگیری های انجام شده درصدد تامین روغن خام این شرکت بوسیله مخازن استان هستیم.

منبع:

1399/08/10
11:38:33
5.0 / 5
1669
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش