واكنش شركت گاز به گلایه شهروندان بندرعباسی:

شركت گاز در تولید و توزیع سیلندر گاز دخل و تصرفی ندارد


شركت گاز در تولید و توزیع سیلندر گاز دخل و تصرفی ندارد فاما كیش: هرمزگان برخی مشكلات نبود سیلندرهای گاز یا كمبود آن و توزیع نامناسب سبب اعتراض شهروندان هرمزگانی خصوصاً شهر بندرعباس شده است.در همین خصوص روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان در پاسخ به گلایه شهروندان و خبرگزاری ایسنا، اضافه کرد: این روزها در شهر بندرعباس و حتی استان هرمزگان در بعضی محافل و فضای مجازی اسم شرکت گاز استان هرمزگان بعنوان متولی تولید و توزیع کپسول گاز تلقی می شود درحالی که کپسول های گاز مایع یکی از محصولات و فرآورده های نفتی است که توسط شرکت پخش فرآورده های نفتی به توزیع کنندگان تحویل و توزیع آن نیز توسط شرکت های خصوصی زیر نظر اداره کل صنعت، معدن و تجارت صورت می پذیرد. شرکت گاز استان هرمزگان در امتداد مسئولیت های اجتماعی خود و رفاه بیشتر مردم این استان جهت استفاده از گاز شهری اقدام به ایجاد زیرساخت ها و توزیع گاز شهری، انعقاد قرارداد با برخی بانک­ ها(تجارت و صادرات) بمنظور ارائه تسهیلات به شهروندان متقاضی درباب گازکشی در منازل آنها کرده است.

این در حالی است که هفته گذشته راننده های شرکت پرسی ایران گاز به سبب مشکلات در بحث قیمت کرایه ها و عدم مدیریت دست به اعتراض زده و همین مورد سبب تعطیلی تمام جایگاه گاز سطح شهر و شرکت گاز در بندرعباس شد.

فرماندار بندرعباس در واکنش به این اتفاقات، اضافه کرد: فقط روز پنجشنبه مشکلی در زمینه توزیع کپسول به وجود آمده بود که با پیگیری های انجام شده رفع شد.

عزیزالله کناری با اشاره به اینکه مشکلی در توزیع نیست و توزیع در حال انجام می باشد و از نزدیک همه جایگاه ها و شرکت را بازدید کردم، اشاره کرد: تقاضا بخاطر آخر هفته و یک روز توقف بالا بود که حالا به حالت عادی بازگشته است.

وی در آخر با اعلان اینکه یک شیوه جدید توزیع در محلات و درب منازل نیز امروز پیشنهاد دادم که در حال بررسی است، افزود: بیش از نیمی از شهر بندرعباس گاز کشی شده است و انتظار است مردم اشتراک ستاندن کنند که حق اشتراک هر منزل هم حدود ۳۰۰ هزار تومان است.

منبع:

1399/08/11
14:24:10
5.0 / 5
1625
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش