فرماندار شهرستان پارسیان:

وضعیت شهر پارسیان قرمز و خاص است


وضعیت شهر پارسیان قرمز و خاص است به گزارش فاما كیش هرمزگان فرماندار شهرستان پارسیان با اعلان اینكه وضعیت شهر پارسیان قرمز و خاص است، اشاره كرد: در این بحران سوم، نیازمند كمك و همیاری بیشتر اصناف هستیم چونكه اصناف از لحاظ كمی حجم وسیع و گسترده ای دارند.مجتبی رضاپور در گفت و گو با ایسنا، از اعمال محدودیت های جدید ویژه کرونائی در شهرستان پارسیان آگاهی داد و اضافه کرد: این اعمال محدودیت ها ویژه کرونائی بنا بر تصمیم ستاد مدیریت کرونای استان و شهرستان پارسیان به سبب موقعیت ویژه و راهبردی شهرستان پارسیان و قرار گرفتن آن در وضعیت قرمز است.

فرماندار شهرستان پارسیان ضمن تاکید بر اینکه با افرادی که سلامت جامعه را تهدید می کنند، به شدت برخورد می شود، اشاره کرد: تمامی مراسمات عروسی، ترحیم و دیگر مناسبت ها که سبب تجمع افراد می شود، لغو و با متخلفین برخورد جدی صورت می گیرد.

وی بیان کرد: با توجه به این که گرفتار این ویروس منحوس هستیم و متأسفانه آمار در شهرستان پارسیان بسیار بالا رفته، مجبور هستیم که محدودیت های جدیدی برای فعالیت واحدهای صنفی در نظر بگیریم.

رضاپور با اعلان اینکه وضعیت شهر پارسیان قرمز و خاص است، اشاره کرد: در این بحران سوم، نیازمند کمک و همیاری بیشتر اصناف هستیم چونکه اصناف از لحاظ کمی حجم وسیع و گسترده ای دارند.

وی با اشاره به اینکه منحنی کرونا و تعداد بیماران بستری و افراد با حال وخیم طی یک هفته گذشته در هرمزگان رو به افزایش است، اشاره کرد: میزان مرگ و میر مبتلایان به کرونا در این استان در چند روز گذشته نتیجه رفتارهای سه تا چهار هفته گذشته و رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی است.

این مقام مسئولادامه داد: با این گستره از شیوع بیماری که شاهد آن هستیم هیچ گروهی مصون از مبتلاشدن و مرگ و میر ناشی از کرونا نیست و از همین رو رعایت شیوه نامه های بهداشتی خصوصاً استفاده از ماسک و همین طور حفظ فاصله گذاری اجتماعی بسیار مهم و حیاتیست.

منبع:

1399/08/20
12:12:01
5.0 / 5
1010
تگهای خبر: هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش