دومین رویداد ایده گاه به همت دانشگاه هرمزگان و خانه نارنجی


دومین رویداد ایده گاه به همت دانشگاه هرمزگان و خانه نارنجی به گزارش فاما كیش هرمزگان مدیر خانه نارنجی اظهار داشت: ایده گاه یك رویداد آموزشی_تجربی است كه در آن ایده پردازان و كشب و كارهای نوپا در یك فضای رقابتی، ایده های خویش را به متخصصین و فعالین در رابطه با موضوع، داوران و تماشاگران عرضه می دهد.پارسا شرفی در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به اینکه این رویداد توسط دانشگاه هرمزگان برگزار شده و خانه نارنجی اجرا آن است، اظهار داشت: رویکرد این رویداد کاهش صدمه های اجتماعی همچون طلاق، مشکلات خانوادگی، اعتیاد، بیکاری و مسائل کودکان است.

وی با بیان اینکه "این رویداد، رویدادی سه روزه است" اظهار داشت: مرحله اول آن که در تاریخ هفدهم آبان در چارچوب چهار کارگاه به صورت مجازی جهت طرح و خلق ایده و پردازش، اعتبار سنجی طرح و در نهایت آموزش چگونگی عرضه خوب و اثرگذار با حضور شرکت کنندگان عادی و ایده پردازان برگزار گردید.

شرفی افزود: مربیگری و منتورینگ این رویداد توسط کتایون سپهری(مدیرشتاب دهنده مرکز منش جهاد دانشگاهی)، حسام صالحی ( مدیرشرکت برنامه نویسی گنوسیستم) و سایر مربیان صورت خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: همینطور در ایام بیست و یکم آبان ماه عرضه آزمایشی و هم منتورینگ آنلاین صورت خواهد گرفت و در نهایت در روز بیست و چهارم آبان اختتامیه و داوری ایده ها به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود.

مدیر خانه نارنجی اضافه کرد: در روز دوم تنها ۱۰ ایده برتر انتخاب و در روز اختتامیه ایده پردازان به صورت حضوری به عرضه ایده خود خواهند پرداخت. در روز پایانی رویداد ازبین ۱۰ ایده هم سه ایده بعنوان ایده های برتر برگزیده خواهند شد.

وی بیان نمود: امکان به نمایش گذاشتن ایده سایر تیم ها درگالری ایده در ایده گاه فراهم گشته است. به علت شرایط موجود، تمامی ایده ها در چارچوب پوسترهای خاص قرار گرفته و چاپ می شوند.

شرفی در انتها اظهار داشت: جوایز نفرات اول تا سوم به ترتیب ۷، ۵ و سه میلیون تومان تعیین شده است.

منبع:

1399/08/21
14:06:59
5.0 / 5
1378
تگهای خبر: آب , تخصص , متخصص , هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش