پرداخت كمك هزینه ازدواج به بیمه شدگان تامین اجتماعی غیرحضوری شد


پرداخت كمك هزینه ازدواج به بیمه شدگان تامین اجتماعی غیرحضوری شد هرمزگان سرپرست اداره كل تامین اجتماعی هرمزگان از آغاز اجرای طرح 3070( ارائه سی خدمت به صورت غیرحضوری برای كاهش هفتاد میلیون مراجعه به واحدهای اجرایی) همزمان با سراسر كشور آگاهی داد.عباس اکبری ظهر امروز(۲۱ آبان ماه) در جمع خبرنگاران، با اشاره به اجرای طرح ۳۰۷۰ در این سازمان بمنظور ایجاد تحول دیجیتال اظهار نمود: تبدیل ۳۰ خدمت حضوری به ۳۰ خدمت غیرحضوری برای کاهش سالانه ۷۰ میلیون از ۹۶ میلیون مراجعه حضوری مردم در سراسر کشور به تامین اجتماعی هدف اجرای این طرح است.

وی اضافه کرد: در وضعیت این طرح کاهش مراجعات حضوری مردم را در شعب و کارگزاری های تامین اجتماعی به همراه دارد و علاوه بر تسهیل خدمات رسانی، سبب کاهش اتلاف وقت می شود.
اکبری با اشاره به شعار طرح ۳۰۷۰ تحت عنوان "دوشنبه های دیجیتالی با طرح ۳۰۷۰" عنوان کرد: بر طبق اعلام مدیرعامل سازمان تا بهمن ماه و هر دوشنبه، دو تا چهار خدمت با آمادگی کامل غیرحضوری خواهد شد.

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی هرمزگان اظهار نمود: در امتداد بهینه سازی فرآیندها با رویکرد کاهش مراجعات، افزایش رضایتمندی بیمه شدگان، توسعه خدمات دیجیتال و غیرحضوری با بهره بردن از بانکهای اطلاعاتی و باتوجه به برقراری ارتباط با سازمان ثبت احوال کشور زمینه پرداخت کمک هزینه ازدواج بعنوان نخستین سرویس کاملا غیرحضوری، افتتاح شد.

وی اضافه کرد: بر این اساس، شناسایی بیمه شدگان حائز شرایط ماده (۸۵) قانون تامین اجتماعی و فرآیندهای مربوط به ثبت مشخصات، انجام محاسبات، صدور اسناد و ارسال به اداره کل امور مالی در سامانه متمرکز تعهدات کوتاه مدت برای واجدین شرایط که دارای شماره حساب و شماره تلفن همراه معتبر در سیستم هستند، در آخر هرماه به صورت هوشمند و بدون نیاز به مراجعه بیمه شده به واحد اجرائی صورت می پذیرد و مراتب نیز بوسیله پیامک به بیمه شده اعلام می شود.

اکبری اشاره کرد: علاوه بر شیوه فوق، امکان ثبت اطلاعات مربوط به ازدواج توسط بیمه شده بوسیله سامانه خدمات غیرحضوری به آدرس اینترنتی eservices.tamin.ir برقرار است.

به گفته اکبری، افرادی که با وجود تکمیل اطلاعات شماره حساب و شماره تلفن همراه در سامانه خدمات غیرحضوری، در آخر ماه مربوطه، پیامک ثبت کمک هزینه ازدواج را دریافت نمی کنند، می توانند بوسیله مراجعه به آدرس اینترنتی مذکور از مسیر (منوی بیمه شدگان‏‏/ حمایت های کوتاه مدت‏‏/ درخواست کمک هزینه ازدواج) از علت عدم دریافت کمک هزینه ازدواج باخبر و در صورت اعتراض با ثبت درخواست پشتیبانی و بارگذاری تصاویر عقدنامه و صفحه ازدواج شناسنامه بوسیله منوی «افزودن تصاویر جدید» نسبت به ارائه درخواست و پیگیری های مربوطه اقدام نمایند.
1399/08/22
12:51:37
5.0 / 5
1457
تگهای خبر: service , آب , اینترنت , بیمه
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش