جمع آوری بموقع زباله از سطح شهر اولویت شهرداری بندرعباس


جمع آوری بموقع زباله از سطح شهر اولویت شهرداری بندرعباس به گزارش فاما كیش هرمزگان معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس از بسیج كلیه امكانات این نهاد برای جمع آوری بموقع زباله از سطح مناطق شهری آگاهی داد و اظهار داشت: این امر در اولویت برنامه های خدمات شهری شهرداری بندرعباس قرار دارد.اسماعیل موحدی نژاد، امروز (۲۱ آبان ماه) در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: عمل نکردن پیمانکار منطقه یک به تعهدات خود در قرارداد و ترک کار، سبب انباشت زباله تا زمان جمع آوری در این منطقه شد.

وی بیان کرد: پیمانکاران تنظیف حتی بعد از اختتام قرارداد خود باید تا شش ماه نسبت به جمع آوری زباله در محدوده موردنظر و تا زمان انتخاب پیمانکار جدید اقدام نمایند.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه پیمانکار منطقه یک به سبب داشتن مشکلات مالی خود از ادامه فعالیت منصرف شده بود، اظهار داشت: بعد از اطلاع از این مساله سامان بخشیدن به وضعیت این منطقه در دستور کار قرار گرفت و از امکانات سایر مناطق نیز در این بخش استفاده شد.

موحدی نژاد اضافه کرد: حالا با بهره بردن از ماشین آلات و نیروی انسانی دیگر مناطق و سازمان های تابعه شهرداری بندرعباس جمع آوری زباله در منطقه یک به سرعت در حال انجام می باشد. به زودی پیمانکار جدید برای این منطقه مشخص می شود و با پیمانکار قبلی نیز به سبب عمل نکردن به تعهدات خود برمبنای قانون رفتار خواهد شد.

وی افزود: در منطقه سه و شهرک پیامبر اعظم (ص) که در ایام گذشته حجم زباله های تولیدی شهروندان بالا بود، امور جمع آوری با حداکثر فعالیت پیمانکار مربوطه در حال انجام می باشد.

شهروندان اطمینان داشته باشند که جمع آوری بموقع زباله از سطح مناطق در اولویت برنامه های خدمات شهری شهرداری بندرعباس قرار دارد و این امر با قوّت انجام می شود.منبع:

1399/08/22
20:19:23
5.0 / 5
1126
تگهای خبر: آب , بندرعباس , خدمات , سازمان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش