خرید گاز مایع و نفت سفید در هرمزگان الكترونیكی می شود


خرید گاز مایع و نفت سفید در هرمزگان الكترونیكی می شود هرمزگان سخنگوی شركت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان اظهار داشت: با اجرای طرح توزیع الكترونیك، خرید گاز مایع و نفت سفید به صورت آسان و با قیمت مصوب دولتی در اختیار خانوار قرار می گیردحامد ملازاده صادقیون در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه طرح توزیع الکترونیک گاز مایع، بزودی در استان شروع می شود، خاطرنشان کرد: سرپرستان خانواری که واجد شرایط دریافت سوخت گاز مایع هستند می توانند با رفتن به سامانه درخواست فرآورده های نفتی به نشانی اینترنتی‏ newtejaratasan.niopdc.ir در این طرح نام نویسی کنند.

وی افزود: با اجرای این طرح، خرید گاز مایع و نفت سفید به صورت آسان و با قیمت مصوب دولتی در اختیار خانوار قرار می گیرد و یکی از مهمترین دغدغه های هم استانی ها برای تهیه سوخت رفع می شود.

ملازاده صادقیون ضمن اشاره به اینکه از آغاز شهریور تابحال ۲۰ هزار سرپرست خانوار در این طرح نام نویسی کردند، اظهار نمود: زمان اجرای این طرح بستگی به مشارکت مردم دارد.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان در انتها اظهار داشت: در مناطقی که ۵۰ درصد از سرپرستان خانوار واجد شرایط نام نویسی کرده باشند، گاز مایع همزمان با نام نویسی توزیع می شود.
1399/08/23
18:40:02
5.0 / 5
1252
تگهای خبر: اینترنت , خرید , دریا , هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش