محدودیت تردد بین جاده ای در مراكز استان ها از 10 بامداد فردا


محدودیت تردد بین جاده ای در مراكز استان ها از 10 بامداد فردا جانشین فرمانده پلیس راهور ناجا از اعمال محدودیت های تردد در تمامی مراكز استان های كشور از ساعت ۱۰ بامداد فردا اطلاع داد.


سردار سید تیمور حسینی در گفتگو با ایسنا، در اینباره اظهار داشت: علاوه بر محدودیت هایی که بناست با مصوبه ستادملی مقابله با کرونا از روز شنبه در کشور اجرا شود که جزئیات آنرا در زمان خود اعلام خواهیم کرد، مشابه طرحی که چندی قبل برای ممنوعیت تردد در ۲۵ مرکز استان به اجرا درآمده بود، از ساعت ۱۰ بامداد فردا و این دفعه در تمامی مراکز استان های کشور اجرا خواهد شد.
وی افزود: بر این اساس از ساعت ۱۰ بامداد فردا، تا ساعت ۲۴ روز جمعه هفته جاری، هیچ پلاک غیربومی اجازه ورود به مرکز استان ها را نخواهد داشت و از طرفی پلاک های بومی هم اجازه خروج از مرکز استان را نخواهند داشت.
جانشین رئیس پلیس راهور ناجا افزود: در این شرایط مثلا اگر خودرویی بخواهد به شهر محل صدور پلاک خود بازگردد و در طول مسیر از دو مرکز استان عبور کند، باید از مسیرهای جایگزین بهره برده و اجازه ورود به مرکز استان به این خودرو ها هم داده نخواهد شد.
حسینی با اشاره به اینکه ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی از فردا به شکل شبانه روزی در تمامی مبادی ورودی و خروجی مراکز استان مستقر خواهند شد، اظهار داشت: رویکرد پلیس در این حوزه ارشادی است و ما به دنبال جریمه نیستیم، اما طبیعی است که اگر رانندگان اصرار به تخلف داشته باشند، جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای آنان اعمال خواهد شد.
وی از شهروندان و به خصوص رانندگان خواست که با ماموران پلیس راهور در اجرای این طرح همکاری را داشته باشند و از انجام سفرهای بین شهری پرهیز کنند.
جانشین پلیس راهور ناجا درباره اینکه محدودیت هایی که از شنبه اجرا خواهد شد، چگونه است، اظهار داشت: در این خصوص جزئیات و شیوه اجرا اطلاع رسانی خواهد شد و همانطور که گفتم این طرح ارتباطی با آن محدودیت هایی که بناست از روز شنبه اجرا شود، ندارد.
منبع:

1399/08/28
20:59:23
5.0 / 5
1254
تگهای خبر: سفر
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش