معاون امور بازرگانی صنعت، معدن و تجارت هرمزگان:

سهمیه ارزی ۲۰ میلیون دلاری واردات پیله وران هرمزگان ابلاغ گردید


سهمیه ارزی ۲۰ میلیون دلاری واردات پیله وران هرمزگان ابلاغ گردید به گزارش فاما كیش معاون امور بازرگانی صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اظهار داشت: 20میلیون دلار سهمیه ارزی واردات پیله وران این استان امسال از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به گمركات ابلاغ گردید.به گزارش فاما کیش به نقل از مهر، محمد عباسی اظهارداشت: باتوجه به سهمیه در نظر گرفته شده باید به شکلی برنامه ریزی شود تا ضمن حفظ سهمیه موجود پیله وری بتوانیم سهمیه بیشتری را برای پیله وران استان در سالهای آتی جذب نماییم.
عباسی عنوان کرد: حسب ماده ۲۰ قانون مقررات صادرات و واردات، دارندگان کارت پیله وری می توانند نسبت به صادرات کالاهایی که صادرات آنها مجاز بوده، به کشورهای همسایه صادرکنند و در مقابل کالاهای صادره شده کالاهای مجاز و مورد نیاز را وارد کشور کنند.
وی اضافه کرد: با برنامه ریزی های بعمل آمده در ازای صادرات کالا از مبادی مرزی هرمزگان واردات کالاهای اساسی و مورد نیاز استان تامین می شود.
عباسی افزود: واردات کالاهای اساسی و مورد نیاز کشور از اهمیت بالایی برخوردارست و باتوجه به ظرفیت های مرزی موجود، این استان در محقق شدن این مهم نقش به سزایی ایفا می کند.منبع:

1399/09/03
13:45:44
5.0 / 5
1391
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش