فراخوان بخش ادبی هفتمین جشنواره وقف، چشمه همیشه جاری در هرمزگان


فراخوان بخش ادبی هفتمین جشنواره وقف، چشمه همیشه جاری در هرمزگان به گزارش فاما كیش هرمزگان معاون فرهنگی اوقاف هرمزگان از رونمایی از پوستر فراخوان بخش ادبی هفتمین جشنواره فرهنگی - هنری «وقف، چشمه همیشه جاری» در هرمزگان اطلاع داد.


حجت الاسلام مصطفی آزادی، در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: سازمان اوقاف هرساله در جهت تبلیغ و ترویج و نهادینه کردن سنت حسنه وقف، جشنواره ملی فرهنگی - هنری «وقف، چشمه همیشه جاری» را برگزار می نماید.
وی خاطرنشان کرد: در گذشته جشنواره ملی «وقف، چشمه همیشه جاری» به صورت متمرکز در سازمان اوقاف برگزار می شد اما سال جاری بخش های مختلف این جشنواره در چند استان اجرایی می شود که در همین راستا، دبیرخانه های تخصصی بخش چندرسانه ای، فضای مجازی، خبر و رسانه، آثار پژوهشی، عکس، هنرهای تجسمی، خوشنویسی و آثار ادبی در استان های مختلف تشکیل شده است.
معاون فرهنگی اوقاف هرمزگان افزود: استان های داری ظرفیت با عنایت به عملکرد گذشته شان برای برگزاری بخش های مختلف این جشنواره انتخاب شده اند و استان هرمزگان هم برگزاری بخش ادبی آنرا عهده دار است، ازاین رو دبیرخانه تخصصی آثار ادبی جشنواره در امامزاده سیدمظفر بندرعباس راه اندازی شده و جلسات گوناگونی را برای پیشبرد آن برگزار کرده است.
آزادی بیان نمود: علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خویش را تا آخر فروردین ماه سال 1400 در رشته های شعر نو و کلاسیک، داستان کوتاه، قطعه ادبی و دل نوشته به آدرس دبیرخانه بخش ادبی جشنواره واقع در امامزاده سیدمظفر بندرعباس ارسال نمایند. همینطور فردا، 4 آذرماه از پوستر فراخوان این جشنواره در هرمزگان رونمایی می شود و اطلاعات بیشتر آن در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.1399/09/04
16:20:07
5.0 / 5
991
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش