استاندار هرمزگان:

بنگاه های اقتصادی فعال هرمزگان مالیات خویش را در استان بپردازند


بنگاه های اقتصادی فعال هرمزگان مالیات خویش را در استان بپردازند هرمزگان استاندار هرمزگان اظهار داشت: مطابق قانون بنگاه هایی كه در هرمزگان فعالیت دارند، باید در این استان مالیات خویش را بپردازند.فریدون همتی روز گذشته(۶ آذرماه) در نشست شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان هرمزگان که با حضور مدیرانی از وزارت اقتصاد و سازمان امور مالیاتی کشور برگزار شد، ضمن اشاره به بررسی مسائل مالیاتی بخش خصوصی و اقشار مختلف در این جلسه، اظهار داشت: در هفته آینده جلساتی میان اداره کل امور مالیاتی استان با نمایندگان بخش خصوصی برای حل مسائل در این عرصه برگزار می گردد.

وی افزود: همینطور برای رفع دیگر مسائل و مشکلات در رابطه با مالیات اقشار مختلف و بخش خصوصی، جلساتی را در وزارت اقتصاد و سازمان امور مالیاتی کشور خواهیم داشت تا بررسی ها به صورت دقیق انجام و تصمیمات مناسب اتخاذ شود.

استاندار هرمزگان ضمن اشاره به مبحث بنگاه های اقتصادی فعال در هرمزگان که مالیات خویش را خارج از استان و عموما در تهران پرداخت می کنند، خاطرنشان کرد: برای رفع این مساله، جلسه ای را در تهران و سازمان امور مالیاتی کشور برگزار خواهیم کرد تا در این حوزه در قالب قانون و مقررات تصمیم گیری شود.

همتی اظهار نمود: اداره کل امور مالیاتی استان از توانایی بالایی جهت وصول مالیات از بنگاه های بزرگ اقتصادی برخوردار می باشد و ما به دنبال این هستیم که مطابق قانون بنگاه هایی که در هرمزگان فعالیت دارند، در این استان مالیات خویش را بپردازند.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: در این راستا تلاش می نماییم به تصمیم مناسب و مشترکی دست یابیم که هم اهداف کلان سازمان امورمالیاتی و هم مصالح استان هرمزگان تامین گردد.
1399/09/07
23:51:43
5.0 / 5
994
تگهای خبر: سازمان , هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش