برگزیدگان مهرواره معرفی كتاب هرمزگان عرضه شدند


برگزیدگان مهرواره معرفی كتاب هرمزگان عرضه شدند به گزارش فاما کیش هرمزگان بالغ بر ۲۵۰ اثر از جانب علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در دو بخش (فیلم و کلیپ) و (پادکست) به دبیرخانه مهرواره معرفی کتاب بر موج دانایی ارسال شد.مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان با بیان این خبر به ایسنا، اضافه کرد: این مهرواره از اول آبان با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان، توسط کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان هرمزگان برگزار گردید.

پروین پشت کوهی ضمن اشاره به اینکه این مهرواره هر ساله در مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در چارچوب فعالیتی معرفی کتاب برگزار می شد، خاطرنشان کرد: توجه به اهمیت (مهارت خواندن)از طریق پرورش حواس دیداری، شنیداری، گفتاری و خوانداری، توجه به ادبیات کهن، توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین کودکان ونوجوانان و بزرگسال همچون اهداف این مهرواره است.

وی اظهار نمود: فراهم کردن بستر مناسب برای افزایش اشتیاق در کودکان و نوجوانان و والدین به مطالعه و به طبع آن افزایش انگیزه برای مطالعه، ترغیب به ابداع و اجرای شیوه های موثر در این فعالیت با محورهای علمی دینی فرهنگی ادبی و هنری از دیگر اهداف این مهرواره است.

پشت کوهی افزود: توسعه فرهنگی در گرو کتابخوانی و ترویج مطالعه در جامعه است که کانون پرورش فکری هم با تاکید به اجرای مهرواره معرفی کتاب با روش هایی خلاق برای معرفی محتوایی غنی در جهت "شعار آینده ساختنی است".

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان در انتها با اشاره به اینکه این مهرواره در دو بخش (فیلم و کلیپ) و (پادکست) اجرا شد و بالغ بر۲۵۰ اثر در شهرستان های استان تولید و به دبیرخانه ارسال شد، افزود: در این مهرواره شرکت کنندگان با دقت نظر و علاقمندی خود، کتاب مورد نظر را انتخاب و به معرفی آن پرداختند.

به گزارش فاما کیش به نقل از ایسنا، در بخش «کودک»، کیمیا قائدی( کانون گلشهر بندرعباس)، سارا پری تقی نژاد(میناب) و فردوس جوان جان(بستک) برگزیده شدند. در بخش «نوجوان»، محمد امین سالاری جایینی(شهرستان میناب)، پرنیان اسماعیلی(قشم) و ستیا کریمی(گلشهربندرعباس) هم انتخاب شدند. در بخش بزرگسال هم زهرا گلزاری هرمزی(جزیره هرمز)، فاطمه رشید(بستک) وخاتون سعدینی(سیریک) انتخاب و معرفی گشتند. نفرات شایسته تقدیربخش(فیلم و کلیپ) این مهرواره را آیلین صفا(کانون پارک لاله بندرعباس)، علی احمدزاده(بستک) و رونیا حسینی(گلشهر) در بخش کودک و مبینا البرز(کانون زیباشهربندرعباس) و سمیه اسلامی(بندرعباس) به ترتیب در بخش نوجوان و بزرگسال معرفی نمود. در این دوره از مهرواره در بخش معرفی کتاب(پادکست)، متین کرم پور از کانون (گلشهربندرعباس)، سیده حمیده حسینی از کانون (میناب)، زهرا جمشیدی(کوی پلیس بندرعباس) و راحله حاجی نیا (بستک) انتخاب شدند.

منبع:

1399/10/01
14:10:34
5.0 / 5
1233
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش