مدیر عامل سازمان منطقه آزاد كیش:

۳۴طرح در محور تمدن های كیش آماده واگذاری به سرمایه گذاران است


۳۴طرح در محور تمدن های كیش آماده واگذاری به سرمایه گذاران است به گزارش فاما کیش مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش بر لزوم اتمام طرح های عمرانی طبق برنامه زمانبندی و تعیین تکلیف طرح های رها شده در کیش تاکید نمود.به گزارش فاما کیش به نقل از مهر، غلامحسین مظفری بامداد امروز پنجشنبه چهارم دی در بازدید از روند اجرای طرح های بخش خصوصی در محور تمدن های کیش ضمن اشاره به خصوصیت های این مجموعه و تاثیر آن بر رونق سرمایه گذاری و گردشگری کیش اظهار داشت: محور تمدن های کیش طرح بسیار خوبی است که مطالعات اولیه آن هم در دوره های مدیریت قبلی سازمان انجام شده و با عرضه بسته های سرمایه گذاری به بخش خصوصی در حال اجرا می باشد.
وی با بیان اینکه این مجموعه در چارچوب ۴۰ بسته سرمایه گذاری طراحی شده است عنوان کرد: تا امروز تنها ۴ بسته واگذارشده است و ۳۴ بسته آماده واگذاری به سرمایه گذارانی است که با توان تجربی و مالی مناسب علاقه مند به سرمایه گذاری در جزیره کیش هستند.
غلامحسین مظفری ضمن اشاره به اینکه روند فعالیت برخی سرمایه گذاران بخش خصوصی در محور تمدن ها کند بوده و چندان مطلوب نمی باشد خاطرنشان کرد: اصرار داریم عملیات اجرایی محور تمدن ها هم همانند سایر بخش های جزیره کیش طبق برنامه زمانبندی باشد تا ضمن اجتناب از هدر رفت سرمایه ها زیبایی فضای شهری هم خدشه دار نشود.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش با تکیه بر اینکه کاهش بروکراسی های اداری و حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی خط مشی سازمان است اظهار داشت: تا امروز طرح های نیمه تمام بسیاری به چرخه فعالیت بازگشتند اما چنانچه با همه حمایت ها، سرمایه گذاری توان ادامه کار نداشته باشد باید کناره گیری کرده و ادامه کار را به سرمایه گذاران واجد شرایط واگذار کند.
وی بازدیدهای دوره ای و مستمر از طرح های بخش خصوصی را عامل مهمی در تقویت انگیزه سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی و ایجاد هم افزایی هماهنگی بیشتر بین بخش های مختلف سازمان عنوان نمود و اظهار داشت: بازدید امروز با هدف بررسی میدانی مشکلات این مجموعه ها انجام شد تا ضمن پیگیری روند اجرای طرح از نزدیک با سرمایه گذاران و مجریان طرح ها گفتگو نماییم و از مشکلات احتمالی آنها آگاه شویم.
لازم به ذکر است محور تمدن ها حد فاصل فرودگاه و ساحل شمالی جزیره کیش به طول تقریبی ۴ کیلومتر از مرکز به شمال جزیره امتداد یافته است. محور مورد نظر به لحاظ تأمین دسترسی اصلی به فرودگاه و همینطور بعنوان یکی از محورهای اصلی جزیره، نقش مهمی در ساختار شهری ایفا می کند و با هدف ایجاد محور مختلط چند منظوره تفریحی-گردشگری، از فرودگاه بعنوان دروازه ورود گردشگران به سمت محورهای اصلی ساختاری جزیره و سپس ساحل شمالی بعنوان یکی از بکرترین و زیباترین سواحل جزیره طراحی شده و در حال اجرا می باشد.


منبع:

1399/10/07
12:19:12
5.0 / 5
1321
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش