استاندار هرمزگان تاكید كرد:

لزوم تامین گاز و نفت سفید برای گرمایش خانگی در مناطق سردسیر


لزوم تامین گاز و نفت سفید برای گرمایش خانگی در مناطق سردسیر استاندار هرمزگان بر لزوم هماهنگی، رصد، پیگیری و برنامه ریزی دستگاه های مسئول برای تامین گاز و نفت سفید برای گرمایش خانگی مناطق سردسیر هرمزگان در فصل زمستان تاکید نمود.به گزارش فاما کیش به نقل از مهر، فریدون همتی درباب تشریح جلسه ویدئو کنفرانس مشترک وزرای کشور، نفت، نیرو و استانداران سراسر کشور با موضوع مدیریت تامین سوخت و اداره نیروگاه ها و مصرف گاز خانگی در فصل زمستان، عنوان کرد: در این جلسه برنامه ریزی و هماهنگی لازم صورت گرفت تا هم کارهای واحدهای تولیدی، صنایع بزرگ و کوچک و تجاری به شکل مناسب صورت گیرد و هم باتوجه به افزایش مصرف گاز خانگی در فصل زمستان، سوخت مورد نیاز دراین زمینه تامین شود.
وی افزود: در این راستا تامین گاز خانگی در اولویت قرار گرفت و همین طور برای مناطقی که دسترسی به گاز ندارند، نفت سفید بعنوان سوخت مورد نیاز برای گرمایش خانه ها در فصل زمستان تامین می شود.
استاندار هرمزگان اضافه کرد: در هرمزگان با توجه به این که در بعضی مناطق سردسیر از نفت سفید برای گرمایش خانگی استفاده می شود، اقدامات لازم برای تامین آن صورت می گیرد و سوخت مورد نیاز نیروگاه ها و صنایع نیز طبق برنامه کشوری تامین خواهد شد.
همتی اشاره کرد: برای هماهنگی بیشتر دراین زمینه، کمیته ای در استانداری با حضور دستگاه های مسئول تشکیل می شود تا رصد و پیگیری لازم برای تامین سوخت مورد نیاز در فصل زمستان صورت گیرد.
وی اظهار داشت: فرمانداران در شهرستان ها نیز این کمیته را تشکیل دهند و برنامه ریزی، رصد و برآورد لازم برای تامین بموقع سوخت را به دستگاه های مسئول اعلام کنند.
استاندار هرمزگان اشاره کرد: باید تلاش نماییم تا با نظارت و برنامه ریزی مناسب، سوخت خانگی و صنایع، کشاورزی و حمل و نقل به شکل مناسب تامین و توزیع شود.


1399/10/16
11:33:21
0.0 / 5
619
تگهای خبر: بندرعباس , هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش