استاندار هرمزگان:

ذخیره شش ماه مواد اولیه روغن نباتی در هرمزگان


ذخیره شش ماه مواد اولیه روغن نباتی در هرمزگان به گزارش فاما کیش هرمزگان استاندار هرمزگان اظهار داشت: به منظور کنترل و رصد بازار، واحدهای صنفی برای دریافت سهمیه روغن باید در سامانه جامع تجارت به نشانی NTSW.IR ثبت نام کنند.فریدون همتی شب گذشته(۲۱ دی ماه) امروز در بازدید از خط تولید یکی از کارخانه های تولید روغن نباتی، اضافه کرد: این کارخانه از مدت ها قبل برای شرایط خاص آماده شده و با تغییرات جدیدی که در این کارخانه با پیگیری معاونت اقتصادی و سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعمال شد، خط جدید این کارخانه برای تولید محصول در مقیاس های مختلف به راه افتاده است.

وی با اشاره به اینکه این کارخانه در سه شیفت کاری مشغول تولید است، اظهار نمود: مصرف روزانه هرمزگان طبق برآورد قبلی ۸۰ تن است و با تولید روزانه ۱۰۰ تن روغن نباتی در این کارخانه، مشکلی برای تأمین نیاز مصرفی استان وجود ندارد.

استاندار هرمزگان افزود: واحدهای صنفی برای دریافت سهمیه روغن باید در سامانه جامع تجارت به نشانی NTSW.IR ثبت نام کنند که این اقدام در جهت کنترل و رصد بازار صورت می گیرد.

همتی ضمن اطمینان خاطر از تأمین روغن مصرفی هرمزگان، اظهار داشت: مواد اولیه روغن نباتی در استان به اندازه کافی وجود دارد و نیاز مصرفی شش ماهه استان ذخیره شده است.

استاندار هرمزگان بیان نمود: برای جلوگیری از کمبود روغن، اقدامات لازم در مرزهای استان به منظور پیشگیری از خروج محصول تولیدی هرمزگان به سایر استان ها انجام شده است.


منبع:

1399/10/22
13:27:33
0.0 / 5
1031
تگهای خبر: بازار , دریا , سازمان , صنعت
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش