معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشكی استان:

ورود بیش از ۴۰ هزار نفر به هرمزگان


ورود بیش از ۴۰ هزار نفر به هرمزگان به گزارش فاما کیش هرمزگان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به ورود بیش از 40 هزار نفر بدون توجه به خطر شیوع کرونا به استان هرمزگان، اظهار داشت: احتمال اینکه وضعیت استان طی روزهای آینده از آبی به زرد، نارنجی و یا حتی قرمز هم تبدیل گردد، وجود دارد.دکتر محمود حسین پور شب گذشته(۲۹ دی ماه) در تشریح وضعیت استان هرمزگان در تعطیلات گذشته، اضافه کرد: با اهمیت ترین مشکل این روزهای ما مسافرانی هستند که با خودرو های شخصی از سراسر کشور به استان هرمزگان سفر کرده اند.

وی اظهار نمود: متاسفانه در تعطیلات اخیر بیش از ۴۰ هزار نفر بدون توجه به خطر شیوع ویروس کرونا به استان هرمزگان و همچون جزایر خلیج فارس سفر کردند که این مساله نگران کننده است.

حسین پور با اعلان اینکه احتمال اینکه وضعیت استان طی روزهای آینده از آبی به زرد، نارنجی و یا حتی قرمز هم تبدیل گردد، وجود دارد، اشاره کرد: طی روزهای گذشته ۸۵۰ تست از سرنشینان خودرو های شخصی در مبادی ورودی به جزایر هرمزگان گرفته شد و امکان گرفتن تست از همه مسافران وجود نداشت.

وی اشاره کرد: ورود حجم زیاد مسافر به هرمزگان طی روزهای گذشته نگران کننده است و احتمال اینکه موج جدیدی از شیوع ویروس کرونا طی هفته های آتی در هرمزگان اتفاق بیفتد، دور از انتظار نیست.

منبع:

1399/10/30
22:45:13
0.0 / 5
892
تگهای خبر: آب , جزایر , خلیج فارس , سفر
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش