معاون عمرانی و امور زیربنایی شهردار بندرعباس:

ترمیم نوارهای حفاری گازكشی بندرعباس در دستور كار قرار دارد


ترمیم نوارهای حفاری گازكشی بندرعباس در دستور كار قرار دارد هرمزگان معاون عمرانی و امور زیربنایی شهردار بندرعباس اظهار داشت: از بدو شروع حفاری گازرسانی، تفاهم نامه ای میان شهرداری و شرکت گاز بواسطه ترمیم حفاری های صورت گرفته در معابر منعقد شده و این مساله در دستور کار قرار دارد.حسین بازماندگان ظهر امروز(۳۰ دی ماه) در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به همکاری شهرداری بندرعباس با شرکت گاز استان در مورد گازرسانی به بخش های مختلف شهر، اظهار نمود: پروژه گازرسانی به شهر بندرعباس کار بزرگ و با ارزشی است، چونکه انجام این پروژه منفعت شهروندان را به دنبال دارد.

وی ضمن اشاره به اینکه شهرداری بندرعباس برای انجام بهتر و سریعتر این پروژه بزرگ با شرکت گاز استان نهایت همکاری را دارد، تصریح کرد: تقریباً در چهار ماه گذشته روند حفاری و اجرای کانال ها در ۲۵ نقطه از شهر بررسی و پیگیری شده است.

معاون عمرانی و امور زیربنایی شهرداری بندرعباس اظهار داشت: شهر بندرعباس با مشکلات دیگری هم مواجه می باشد، بنابراین پروژه ای که در طول یک سال ۲۵۰ کیلومتر حفاری کانال و قرار دادن لوله های گاز باشد، اساسا مشکلاتی را تا زمان اجرای کامل به همراه دارد.

وی در ادامه تصریح کرد: از بدو شروع حفاری گازرسانی، تفاهم نامه ای میان شهرداری و شرکت گاز بواسطه ترمیم حفاری های صورت گرفته در معابر منعقد شده است.

بازماندگان همینطور اظهار داشت: از آغاز انعقاد تفاهم نامه با شرکت گاز جهت ترمیم آسفالت ناشی از حفاری معابر، قراردادهای لازم با پیمانکاران جهت مسطح سازی آسفالت انجام شده است.

معاون عمرانی و امور زیبنایی شهرداری بندرعباس با تکیه بر اینکه ترمیم درست و اصولی نیازمند زمان لازم است، تصریح کرد: هم اکنون پیمانکاران این حوزه در ۱۲ نقطه از سطح شهر فعالیت ترمیم آسفالت را انجام می دهند.

وی خاطرنشان کرد: بحث حفاری نسبت به ترمیم آسفالت زمان کمتری را نیاز دارد، اما به لحاظ رعایت استانداردهای لازم که مدنظر شرکت گاز قرار دارد، زمان اجرای پروژه را مقداری طولانی کرده است.

بازماندگان در انتها بیان نمود: اتصال به شبکه گازرسانی و استفاده از گاز لوله کشی، علاوه بر همکاری شهرداری و شورای شهر، نیازمند صبوری و همکاری مردم برای به سرانجام رساندن این پروژه عظیم است.
1399/11/01
12:49:21
0.0 / 5
526
تگهای خبر: بندرعباس , هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش