نماینده مردم هرمزگان در مجلس:

نگران سفرهای غیر ضروری هموطنان در دهه فجر به هرمزگان هستیم


نگران سفرهای غیر ضروری هموطنان در دهه فجر به هرمزگان هستیم به گزارش فاما کیش نماینده مردم هرمزگان در مجلس اظهار داشت: نگران سفرهای غیر ضروری هموطنان در دهه فجر به هرمزگان هستیم.به گزارش فاما کیش به نقل از مهر، احمد مرادی عصر پنجشنبه در جلسه ستاد استانی کرونا که با حضور وزیر بهداشت و درمان در سالن جلسات استانداری هرمزگان برگزار شد، بیان داشت: آمار رو به کاهش بیماری کرونا نشان دهنده فعالیت و تلاش شبانه روزی کادر بهداشت و درمان و و رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم استان است که خوشبختانه تابحال نتیجه ی خوبی داشته است.
در استان هرمزگان از تمام ظرفیت های موجود به خصوص خیرین، مدیران دستگاههای اجرایی به خوبی استفاده شده است، و کسبه ی بازار و اصناف هم از دستوراتی که در این مرکز صادر شد، تبعیت کرده اند.
وی اظهار داشت: استان هرمزگان در رعایت پروتکل های بهداشتی، یک استان تبعیت پذیر بوده و عمده مردم به خوبی مسائل بهداشتی را رعایت کردند.
احمد مرادی خطاب به وزیر بهداشت اظهار داشت: جناب وزیر مشکلی که هم اکنون با آن رو به رو هستیم، سفرهایی است که بر ما تحمیل می شود. هموطنانی که از سایر استان ها به هرمزگان می آیند و نمونه ی بارز آن شلوغی این روزهای جزیره قشم است.
به گفته وی، این نگرانی برای ایام دهه فجر هم وجود خواهد داشت، خواهش بنده این است که از هر طریق ممکن جلوی این سفرهای زائد گرفته شود و به شکلی باعث کاهش نگرانی مردم در استان هرمزگان شوید، که این خواسته ی اصلی همه مردم است و به ما هم منعکس شده است.
وی افزود: امیدوارم با تدابیری که اتخاد می گردد، وضعیت استان بهتر از آن چیزی که هست، شود. کادر پزشکان و پرستاران با صداقت در حال فداکاری هستند، هیچ آزاده و باوجدانی نیست که منکر این جانفشانی ها شود. ما نسبت به بقیه کشورها و با عنایت به زیرساخت مشکل سازی که در حوزه درمان داشتیم عملکرد مناسبی از خود نشان دادیم که این امر با همت بالای وزارت بهداشت و درمان و تلاش بی وقفه کادر درمان محقق گردیده است.منبع:

1399/11/03
13:35:42
0.0 / 5
1022
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش