شركت متخلف خدمات رسان ترازوهای دیجیتال در بندرعباس نقره داغ شد


شركت متخلف خدمات رسان ترازوهای دیجیتال در بندرعباس نقره داغ شد هرمزگان معاون نظارت، بازرسی و پشتیبانی از حقوق مصرف کنندگان استان هرمزگان از تشکیل پرونده برای واحد صنفی متخلف آگاهی داد.عبدالرضا پیروی منش بامداد امروز(ششم بهمن ماه) در تشریح این خبر، اظهار نمود: به دنبال شکایت ۲۵۰ واحد صنفی از یک واحد خدماترسان سازنده ترازوهای دیجیتال در بندرعباس، کارشناسان و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با بررسیهای به عمل آمده بعد از صحت موضوع برای واحد مذکور پرونده تخلف با عنوان تقلب تشکیل دادند.

وی ارزش ریالی پرونده تشکیل شده را بیش از پنج میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال عنوان نمود و اضافه کرد: پرونده مذکور جهت صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

پیروی منش با اشاره به پرونده های تشکیل شده در این خصوص اضافه کرد: بازرسی از واحدهای صنفی و اعتبار سنجی ترازوهای دیجیتال در دستور کار بازرسان این سازمان است.

وی همین طور بر ثبت کلیه موجودی کالاها در سامانه جامع انبارها تاکید و اشاره کرد: همه اشخاص حقیقی و حقوقی مکلّف و موظف به ثبت موجودی کالای خود در این سامانه هستند و در غیر این صورت، در صورت هر گونه گزارش و یا بازرسی، به عنوان کالای قاچاق و احتکار محسوب شده و حسب قانون با متخلفین برخورد می شود.

معاون نظارت، بازرسی و پشتیبانی از حقوق مصرف کنندگان استان در آخر گفت: شهروندان، در صورت مشاهده هر گونه تخلف می توانند با بیان به سامانه تلفنی ۱۲۴ ما را در رصد بازار همیاری کنند.
1399/11/06
14:44:08
0.0 / 5
980
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش