هرمزگانی ها از سفر به شهرستان های همجوار اجتناب كنند


هرمزگانی ها از سفر به شهرستان های همجوار اجتناب كنند هرمزگان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهار داشت: مردم هرمزگان از تردد به شهرستان های همجوار تا اطلاع ثانوی برای پیشگیری از گسترش بیماری کرونا اجتناب کنند.علی رئوفی بامداد امروز(۲۹ بهمن ماه) در جلسه شورای اطلاع رسانی استان ضمن اشاره به کارنامه مطلوب استان در مهار ویروس کرونا، اظهار داشت: این موفقیت حاصل مدیریت استاندار هرمزگان و تلاشهای اعضای ستاد کرونا، کادر بهداشت و درمان با همراهی اقشار مختلف مردم، رسانه ها و فعالان سیاسی و اجتماعی می باشد.

وی اضافه کرد: روند مناسب کاهش آثار و صدمه های کرونا در هرمزگان حفظ شود تا به هدف مهم هرمزگان بدون کرونا دست پیدا نماییم.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تصریح کرد: در مورد اعلام وضعیت و رنگ ها، استان تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا است.

رئوفی خاطرنشان کرد: حفظ تعادل در روند مدیریت بیماری کرونا از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد تا نه شاهد طغیان باردیگر ویروس باشیم و نه تعطیلی کار و کسب های اقتصادی تا معیشت مردم گرفتار مخاطره نشود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در مورد کنترل سفرها، تصریح کرد: در شهرستان های که ممنوعیت های ورود مسافر دارند مصوبات ستاد کرونا توسط ستاد های کرونای شهرستان ها عملیاتی می شود و مبادی ورود استان با انجام تست از مسافران ورودی در حال کنترل است.

وی اضافه کرد: فرهنگ استفاده از ماسک در هرمزگان به خوبی نهادینه شده است و ضروریست این روند مطلوب تداوم یابد.

رئوفی در مورد تردد های شبانه در هرمزگان، اضافه کرد: در شهرستان های که طبق مصوبات ستاد کرونا استان دارای ممنوعیت تردد شبانه هستند ممنوعیت ها در حال اجراست و دوربین ها تخلفات بین ساعت ۲۱ تا ۳ صبح را ثبت می کنند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: مردم از شرکت در گردهمایی های خانوادگی خوداری کنند، یکی از عوامل گسترش کرونا شرکت در محافل خانوادگی است.

وی با اشاره به اینکه در همین رابطه اظهار داشت: عروسی ها با حداقل مدعوین برای حفظ سلامتی شرکت کنندگان برگزار شود، اظهار نمود: مردم از دادن تست استقبال کنند چونکه این تست ها با هدف غربالگری و حفظ سلامتی آنها در دستور کار قرار گرفته است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تصریح کرد: مردم هرمزگان از تردد به شهرستان های همجوار تا اطلاع ثانوی برای پیشگیری از گسترش بیماری کرونا خوداری کنند.
1399/11/29
14:25:57
0.0 / 5
615
تگهای خبر: سفر , مسافر , هرمزگان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش