كرونای انگلیسی به بندرعباس رسید


كرونای انگلیسی به بندرعباس رسید به گزارش فاما کیش هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از افزایش موارد مثبت کرونای انگلیسی در استان آگاهی داد و اظهار داشت: با شناسایی یک مورد کرونای انگلیسی در بندرعباس شمار موارد این نوع کرونا در استان به 10 نفر رسید.دکتر فاطمه نوروزیان بامداد امروز(هشتم اسفندماه) در تشریح این خبر بیان کرد: از شروع همه گیری بیماری کرونا در استان از ۱۶۱ هزار و ۷۰۳ نفرنمونه گیری شده است.

وی عنوان کرد: اولین بیمار گرفتار کرونای انگلیسی نیز در بندرعباس شناسایی شد که جوان ۳۱ ساله و با ۷۰ درصد درگیری ریه است که الان در بیمارستان شهید محمدی بستری بوده و با این مورد، شمار موارد مبتلا به کرونای انگلیسی در استان به ۱۰ نفر رسید.

نوروزیان اضافه کرد: در اسکله سلخ جزیره قشم نیز پنج ملوان خارجی با تست مثبت کرونا شناسایی شدند و به همین دلیل، این اسکله برای دو هفته تعطیل شد تا باضدعفونی اسکله، از شیوع بیشتر کرونا پیشگیری شود و از افراد شاغل در این اسکله نیز تست کرونا گرفته شود.

وی اشاره کرد: از همه هم استانی ها و هم وطنان هم می خواهیم از سفر به جزایر استان به ویژه با شناورهای غیرمجاز اجتناب کنند برای اینکه این مسافرت ها می تواند به شیوع بیشتر کرونا منجر شود.

منبع:

1399/12/08
15:48:04
0.0 / 5
1140
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش