اعطای نشان بین المللی گردشگری حلال و كارت راهنمای تور به رانندگان تاكسی در كیش


اعطای نشان بین المللی گردشگری حلال و كارت راهنمای تور به رانندگان تاكسی در كیش به گزارش فاما کیش هرمزگان رانندگان تاکسی در کیش، پس از گذراندن دوره های آموزشی و داشتن استانداردهای لازم، نشان بین المللی گردشگری حلال و کارت راهنمای تور دریافت خواهند کرد.نخستین سمینار آموزشی استانداردسازی حمل و نقل عمومی کیش توسط سازمان جهانی گردشگری حلال و با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش، عصر پنجشنبه هفتم اسفند در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد.

دکتر محمدشریف ملک زاده، رئیس سازمان جهانی گردشگری حلال ضمن اشاره به نقش بارز رانندگان تاکسی در صنعت توریسم کیش اظهار داشت: ارزش افزوده حمل و نقل را رانندگان ایجاد می کنند و نه وسیله نقلیه. وی محوریت فعالیت رانندگان تاکسی را ارتقا خدمات و همینطور آسایش روح و روان خود و مسافر دانست و بر نقش محوری رانندگان تاکسی در میزان ماندگاری و رضایت مسافر در مناطق گردشگری تصریح کرد.

رئیس منطقه آسیای مرکزی و خاورمیانه اتحادیه بین المللی روسای دانشگاه های جهان IAUPبا اعلام شروع طرح استانداردسازی حمل و نقل درون شهری کیش از اعطای نشان بین المللی گردشگری حلال و همینطور کارت راهنمای تور به رانندگان تاکسی واجد شرایط در کیش، بعد از گذراندن دوره های آموزشی و کسب استانداردهای لازم اطلاع داد.حمید پاشاکی مدیر حمل و نقل عمومی کیش هم در این مراسم، رانندگی تاکسی را یک حرفه تخصصی دانست و از حمل و نقل عمومی بعنوان ویترین کیش نام برد. وی اعلام نمود: اعتبار کارت تردد رانندگان تاکسی جزیره کیش در صورت گذراندن دوره های استانداردسازی و کسب نشان گردشگری حلال از شش ماه به یک و یا حتی دو سال افزایش خواهد یافت.

سازمان جهانی گردشگری حلال، سازمانی مستقل، انحصاری و غیر دولتی است که تنها صادر کننده گواهینامه گردشگری حلال در جهان است. سازمان بین المللی سیتی وان (SITI۱) با مشارکت یکی از مجموعه های بزرگ و معتبر فناوری اطلاعات جهان نسبت به تاسیس سازمان جهانی گردشگری حلال (GHTO) در سال ۲۰۱۹ با ایجاد دفتری در لندن و ثبت آن در Company House انگلستان اقدام نمود.

این سازمان، عضو وابسته سازمان جهانی جهانگردی UNWTO وابسته به سازمان ملل است و برای نخستین بار در جهان توانسته است استاندارد گردشگری حلال را در سازمان بین المللی مالکیت معنوی (WIPO) به شماره ۱۳۰۵۲۱۲ در ژنو سوئیس به ثبت برساند که بر پایه اصول کیفیت، سلامت، حلیت و اصالت، خدمات و محصولات را در ۲۳ شاخه کد گذاری می کند و با صدور گواهینامه اختصاصی گردشگری حلال اعتبار می بخشد.
1399/12/09
14:47:31
0.0 / 5
846
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش