مدیركل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان:

هرمزگان چیزی فراتر از حق قانونی خود نمی خواهد


هرمزگان چیزی فراتر از حق قانونی خود نمی خواهد به گزارش فاما کیش هرمزگان نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان اظهار داشت: چیزی فراتر از حق قانونی خود نمی خواهد و شرکتهای فعال در استان نباید از پرداخت مالیات و ایفای نقش اجتماعی خود در استان شانه خالی کنند.مهدی دسینه بامداد امروز (۱۳ اسفندماه) در دیدار مدیران بیمه های استان هرمزگان ضمن اشاره به بهبود و ارتقا فرهنگ بیمه در کشور و استان و تأثیر مستقیم آن در صنعت بیمه، اضافه کرد: هرمزگان از سهم خوبی در بازار بیمه کشور برخوردار می باشد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان تصریح کرد: با عنایت به نقش اقتصادی هرمزگان خوشبختانه میانگین رشد صنعت بیمه در استان چشم گیر بوده و این نشانگر تلاش بیمه گران استان است.

وی با اشاره به اینکه هرمزگان چیزی فراتر از حق قانونی خود نمی خواهد و شرکتهای فعال در استان نباید از پرداخت مالیات و ایفای نقش اجتماعی خود در استان شانه خالی کنند، اظهار داشت: حق بیمه ها هم باید در استان مانده و در هرمزگان هزینه شود.

دسینه ضمن اشاره به اینکه بطور قطع هزینه این سرمایه در هرمزگان نقش بسزایی در رشد و تغییر مدل توسعه استان خواهد داشت، اظهار داشت: به آینده صنعت بیمه در استان خوشبینم و با عنایت به رشد اقتصادی هرمزگان میتوان آینده روشنی برای صنعت بیمه در استان متصور بود.

نماینده وزیر امور اقتصادی و دارایی در هرمزگان بیان نمود: دغدغه های بیمه گران استان را درک و آنرا به وزارت متبوع انتقال خواهیم داد.

وی در انتها با اشاره به اینکه هماهنگی بین دستگاههای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان نیازمند تعامل و همفکری است، افزود: ایجاد نگاهی یکپارچه در رشد هرمزگان حیاتی می باشد و در این راه هیچگاه نباید قصور کرد.

منبع:

1399/12/13
22:47:44
0.0 / 5
880
تگهای خبر: بازار , بیمه , صنعت , هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش