استاندار هرمزگان خبرداد

افزایش جذب گردشگران جزیره هرمز با اختصاص امكانات جدید تفریحی و اقامتگاهی


افزایش جذب گردشگران جزیره هرمز با اختصاص امكانات جدید تفریحی و اقامتگاهی به گزارش فاما کیش هرمزگان استاندار هرمزگان به برنامه های جدید توسعه ای در جزیره هرمز اشاره نمود و اظهار داشت: باید تلاش گسترده ای صورت گیرد که تا اختتام فعالیت دولت دوازدهم، بخش خیلی از پروژه های در حال اجرا در جزیره هرمز تکمیل شوند.فریدون همتی بامداد امروز(۱۶ اسفندماه) در تشریح بازدیدش از روند اجرای پروژه های توسعه ای در جزیره هرمز، عنوان کرد: امکانات مناسب گردشگری در جزیره هرمز در حال ایجاد است که جاذبه های این جزیره را برای گردشگران افزایش خواهد داد و سبب ایجاد اشتغال و درآمدزایی برای مردم و رونق هر چه بیشتر فعالیت ها در این جزیره خواهد شد.

وی افزود: بر طبق ظرفیت های جزیره هرمز، برنامه ریزی خوبی برای ساخت و آماده سازی امکانات گردشگری در این جزیره صورت گرفته و همه باید به بخش خصوصی و سرمایه گذاران کمک نماییم تا این برنامه ها محقق شود.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: دستگاه های اجرائی، قضایی و نظارتی در استان هرمزگان باید از سرمایه گذاران حمایت کنند و روند کارها را سرعت بخشند تا به لحاظ امکانات اقامتگاهی و تفریحی این جزیره شاهد پیشرفت های مناسبی باشد.

همتی اشاره کرد: شرایط برای فعالیت سرمایه گذاران باید تسهیل و به تقاضاهای سرمایه گذاری باید به سرعت رسیدگی و پاسخ داده شود.

وی با اشاره به روند خوب راه اندازی اقامتگاه جدید گردشگری توسط بخش خصوصی در سواحل جزیره هرمز، اظهار داشت: باید در سراسر این جزیره چنین مجموعه هایی شکل بگیرد که سبب ایجاد اشتغال برای مردم این جزیره و رونق در فعالیت ها خواهد شد.

استاندار هرمزگان اشاره کرد: همه باید در حد توان سرمایه گذاران بخش خصوصی را برای سرمایه گذاری و فعالیت در امتداد عمران و آبادانی هرچه بیشتر جزیره هرمز تشویق و حمایت نماییم و این امر سبب افزایش رفاه مردم این جزیره می شود.

همتی به برنامه های جدید توسعه ای در جزیره هرمز اشاره نمود و بیان داشت: باید تلاش گسترده ای صورت گیرد که تا اختتام فعالیت دولت دوازدهم، بخش خیلی از پروژه های در حال اجرا در جزیره هرمز تکمیل شوند.

وی افزود: عملیات راه اندازی هتل جدید در جزیره هرمز از پیشرفت خوبی برخوردارست و سایر امکانات تفریحی، گردشگری و اقامتی نیز با روند مناسب در این جزیره در حال ایجاد است.

استاندار هرمزگان اشاره کرد: دستگاه های اجرائی، قضایی و نظارتی باید کمک کنند تا سرعت اجرای پروژه ها در جزیره هرمز افزایش یابد و موانع این طرح ها رفع گردد و از کار بزرگ سرمایه گذاران در این جزیره حمایت لازم صورت گیرد.

منبع:

1399/12/16
13:58:59
0.0 / 5
884
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش