رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان:

حركت دانشگاه آزاد بر طبق فناوری توسعه یافته است


حركت دانشگاه آزاد بر طبق فناوری توسعه یافته است فاما کیش: هرمزگان آیین تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با حضور رئیس این دانشگاه و معاون منابع انسانی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اجرا شد.رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان بامداد امروز(۱۷ اسفندماه) در این آیین ماموریت دانشگاه آزاد اسلامی را منطبق بر ظرفیت های موجود منطقه برشمرد و اظهار نمود: امروز این دانشگاه بر طبق سند آمایش سرزمین و ماموریت هدفمند به سمت توسعه پایدار در حرکت است.

احسان کامرانی، حرکت دانشگاه را بر طبق فناوری توسعه یافته ارزیابی و تاکید کرد: شعار کارآفرینی باید با تلاش، پشتکار و همت دانشگاهیان عملیاتی شود و رسیدن به دانشگاه های نسل سوم و چهارم با سرعت بخشیدن به داده های علمی، پژوهشی و فناوری سرعت بگیرد.

وی عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با هدایت نماینده ولی فقیه در این استان از پیشگامان تبیین گام دوم انقلاب بوده که سند جامع آن توسط اساتید دانشگاه بر طبق رشته تخصصی با محور هفت سفارش مقام معظم رهبری تدوین و برای اجرائی شدن ابلاغ گردید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان تبیین کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب مبنای حرکت بر طبق واژه جهادی شکل گرفته و در تمام سفارش های مقام معظم رهبری بر جهادی بودن اقدامات تاکید شده است.

کامرانی حجت الاسلام ابراهیمی مسئول سابق دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان را شخصیتی توانمند، علمی، مؤمن و دلسوز خواند.

وی همین طور حجت الاسلام پاک نژاد را شخصیتی دلسوز و دانشگاهی خواند که در دوره های مختلف مسئولیت معاونت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان را برعهده داشته است.

به گزارش فاما کیش به نقل از ایسنا، در آخر این مراسم حجت الاسلام اسماعیل پاک نژاد بعنوان مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان معرفی و از کوشش های حجت الاسلام محسن ابراهیمی قدردانی گردید.

منبع:

1399/12/17
23:47:47
0.0 / 5
1066
تگهای خبر: تخصص , فناوری , هرمزگان
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش