علت مثبت شدن تعدادی از مسافران دو كشتی ورودی از كشور امارات به بندرلنگه چیست؟


علت مثبت شدن تعدادی از مسافران دو كشتی ورودی از كشور امارات به بندرلنگه چیست؟ فاما کیش: هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به تشریح جزئیات مثبت شدن تعدادی از مسافران دو کشتی ورودی از کشور امارات عربی متحده به بندرلنگه پرداخت.دکتر فاطمه نوروزیان بامداد امروز(۱۸ اسفندماه) در جمع خبرنگاران، اضافه کرد: در هفدهمین روز از اسفندماه یک آقای ۶۸ ساله از بندرعباس بر اثر کرونا جان باخت و شمار کل جان باختگان این بیماری در هرمزگان به ۱۰۳۲ نفر رسید.

وی افزود: حالا از ۱۲۲ بیمار کرونائی بستری شده در بیمارستان های استان، ۳۳ نفر در بخش مراقبت های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۷ نفر از آنها وخیم است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان با اعلان اینکه کارکنان شبکه بهداشت و درمان در مبادی ورودی بنادر و فرودگاه های هرمزگان از مسافران ورودی به کشور آزمایش کرونا می گیرند، اظهار نمود: با مثبت شدن نتیجه آزمایش کرونای شماری از مسافران دو کشتی ورودی از کشور امارات عربی متحده به بندرلنگه، همه مسافران این دو کشتی در شهرستان های محل اقامتشان قرنطینه خانگی شدند.

نوروزیان عنوان کرد: همه مسافران این دو کشتی جواب کتبی آزمایش منفی کرونا از کشور امارات به همراه داشتند یا مدعی بودن که نتیجه آزمایششان در امارات منفی شده است.

وی افزود: شمار مسافران یکی از این کشتی ها سی نفر بود که در آزمایش کرونا که در بندر لنگه از این افراد گرفته شد، هشت نفر کرونا داشتند و کشتی دیگر نیز ۶۹ مسافر داشت که نتیجه آزمایش کرونای هفت نفرشان در بندرلنگه مثبت شد.

نوروزیان بیان کرد: هیچ یک از این افراد کرونای انگلیسی نداشتند و الان همه مسافران این دو کشتی در شهرستان های محل اقامتشان در استان های فارس و هرمزگان قرنطینه و زیر نظر مراکز بهداشتی هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان اشاره کرد: کرونای همه این افراد مبتلا از نوع بدون علامت بود و برای اطمینان از انتقال ندان به دیگران همه مسافران قرنطینه شده اند.
1399/12/19
15:07:48
0.0 / 5
819
تگهای خبر: بنادر , بندرعباس , كشتی , مسافر
این مطلب فاما کیش را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵

famakish.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فاما كیش محفوظ است

فاما كیش

تجارت و گردشگری در کیش